Elektronik Lenovo LOQ RTX 4060 31.999 TL!

Makaleler
8
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster abra a5 v16.7 Lenovo IdeaPad Gaming 3 3050
Fiyat güzel ve satıcı Amazon, RAM eklemesiyle güzelce kullanırsınız.

Daha geçen gün 16 ramli olanı 31.500 satiiyordu Trendyol. Hem ekrani leş renk göremezsiniz kırmızılar pembe görürsünüz bilginize.

@theozan 12 Gün önce bir günlüğüne 31.800 civarını görmüş sadece.

Panel renk doğruluğu olarak zaten kötü fakat yakın fiyatlara alternatifi varsa atın görelim.

@theozan 12 Gün önce bir günlüğüne 31.800 civarını görmüş sadece.

Panel renk doğruluğu olarak zaten kötü fakat yakın fiyatlara alternatifi varsa atın görelim.
Bir de ghosting şikayetleri vardı. İntel işlemcili nerede laptop varsa oyunlarda 90 dereceyi görebiliyor. Soğutmada başarı isteyenler ryzen işlemcilere baksın derim. İntel işlemcili laptop Shadow of Tomb raider gibi oyunda 3.6 ghz değerine rağmen videoda 89 dereceleri bulmuş. Bir de bu soğutmadan önerilen bir model olmasına rağmen böyle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama Lenovo soğutma işleminde başarılı. 80 dereceleri koruyabiliyor iyi kötü ancak demek istediğim alan 90 dereceleri görmeye hazır olsun. 😀
Benim gibi masaüstünde 70 derece cpu değerlerine alışıp laptopta ortalama 80 ağır oyunlarda 90 dereceyi bulan laptopa geçince şok geliyor.🤣

Son düzenleme:

1 hafta önce bu ürünü aldım bende. Indirim kupon bonus vs derken 20250'ye geldi. 2 ay erteleme pesin fiyatına 6 taksit. Tek kelime ile parasını son kurusuna kadar hak ediyor alacak olan arkadaşlar dusunebilir. Özellikle ekranı mükemmel. Ekran kartı 75 islemci 80'ı geçmedi hala. Dusunebilirsiniz. Bu kadar iyi olacagini tahmin etmiyor idim. Ekran 350nits 16' ben çok ama çok begendim.

1 hafta önce bu ürünü aldım bende. Indirim kupon bonus vs derken 20250'ye geldi. 2 ay erteleme pesin fiyatına 6 taksit. Tek kelime ile parasını son kurusuna kadar hak ediyor alacak olan arkadaşlar dusunebilir. Özellikle ekranı mükemmel. Ekran kartı 75 islemci 80'ı geçmedi hala. Dusunebilirsiniz. Bu kadar iyi olacagini tahmin etmiyor idim. Ekran 350nits 16' ben çok ama çok begendim.
Aynısını kullanıyorum ufo testini beğenmedim ama gtx 1650 versiyonu. Güzel fiyata almışsın bu arada. İyi günlerde kullan.👍

Aynısını kullanıyorum UFO testini beğenmedim ama GTX 1650 versiyonu. Güzel fiyata almışsın bu arada. İyi günlerde kullan.👍

1650 Versiyonda kullanılan panel ile yorum sahibindeki modelin paneli aynı değil. 350 nit %100 sRGB gayet güzel panelli bir model o atılan.

Geri
Yukarı