Lenovo MX330 alınır mı?

Şaka gibi.
Şaka mı acaba? Beko'nun Kasım şakası mı?

Oyun meselesi olmasa idi:
Askeri seviye dayanılılık ve uzun pil süresi nedeni ile.

Oyun içinse Amazonda peşin fiyatına 6 taksit Acer laptop var. 20.000 TL RTX3050 VE 12. Nesil İ5

Son düzenleme:
Mediamarkta 4050'li Victus vardı ona baksın.

Yakınlarda MediaMarkt varsa söylerim bakmasını hocam.

Şaka gibi.
Şaka mı acaba? Beko'nun kasım şakası mı?

Oyun meselesi olmasa idi:
Askeri seviye dayanılılık ve uzun pil süresi nedeni ile.

Oyun içinse Amazon'da peşin fiyatına 6 taksit Acer laptop var. 20.000 TL RTX3050 ve 12. nesil i5.

Hocam oyun da öyle aman aman şeyler oynamayacak düşük grafiklerle oynar diye MX baktık mağazada danışman oynatır demişti oyun ondan yönelmiştik MX330'a.

Bu laptopunda peşini 30.000 değil 12.000 TL değerinde bir laptop.

İnternetten alışveriş yapmak güvenli gelmediği düşüncesinde gözle görmediğim bir şeyi almam mantığında ondan kazıklanacak büyük ihtimalle :(

Son düzenleme:
Kendi tercihi hocam. En azından mümkün olduğunca çok yer gezip en f/p cihazı bulmaya çalışın.
Görseldeki cihaz 30k'yı hiç haketmiyor. O paralara RTX GPU'lu laptoplar alınabilir ancak arkadaşın kendi tercihidir, saygı duyarım.
Recai hocam sizin yüzünüzden birşeyleri yanlış mı okuyor veya görüyorum diye defalarca kontrol ettim. Çok nezihsiniz. Bu laptopu bu fiyata alana saygı duyarım demeniz güzel de azbuz değil akıl almaz seviye de kazık bu laptop. :)

Recai hocam sizin yüzünüzden bir şeyleri yanlış mı okuyor veya görüyorum diye defalarca kontrol ettim. Çok nezihsiniz. Bu laptopu bu fiyata alana saygı duyarım demeniz güzel de azbuz değil akıl almaz seviye de kazık bu laptop. :)

Hocam söylediğim koşullar altında alınır mı? Yani.

Hocam söylediğim koşullar altında alınır mı? Yani.
???
Başlangıçta yazdığın laptop hiiiiiiçbir koşul altında alınamaz. Yakarım 30.000 TL yi de o laptopu alıp o dolandırıcılara yedirmem. Hala inananamıyorum.
Ayrıca senin bizimle kafa bulduğunu düşünecek haldeyim. Amazondan alınan ürün 30 gün iade edilebiliyor ve peşin fiyatına 6 taksit. Ne demek görerek alacakmış? :)

Başlangıçta yazdığın laptop hiiiiiiçbir koşul altında alınamaz. Yakarım 30.000 TL'yi de o laptopu alıp o dolandırıcılara yedirmem.

Hocam koşullar belli internetten almayacak ve taksitle alabilecek 24 ay taksit falan yani alabileceği pek bir şey kalmıyor bu koşullar altında.

Yeni konular

Geri
Yukarı