Lenovo MX330 alınır mı?

Recai hocam sizin yüzünüzden birşeyleri yanlış mı okuyor veya görüyorum diye defalarca kontrol ettim. Çok nezihsiniz. Bu laptopu bu fiyata alana saygı duyarım demeniz güzel de azbuz değil akıl almaz seviye de kazık bu laptop. :)
İstiyorum ki alacak arkadaş verdiği paradan maksimum verimi alsın. Ancak mağazadan almak istemesi imkanları ciddi kısıtlıyor.
En azından danışmış hocam. 30k'lık laptopu alıp "Bu cihazı aldım, nasıldır?" diye konu açılmasından iyidir.

İstiyorum ki alacak arkadaş verdiği paradan maksimum verimi alsın. Ancak mağazadan almak istemesi imkanları ciddi kısıtlıyor.
En azından danışmış hocam. 30K'lık laptopu alıp "bu cihazı aldım, nasıldır?" diye konu açılmasından iyidir.

Evet işte anlatmak istediğim bu hocam internetten almak istese kralından 4060 öneririm zaten alır ama mağazadan almak istiyor.

Yok, Allah kahretsin MX serisi laptopları, kaç senedir çekiyorum. HP Victus 16 veya ASUS TUF A15 8 GB olanlara bakın.

Evet işte anlatmak istediğim bu hocam internetten almak istese kralından 4060 öneririm zaten alır ama mağazadan almak istiyor.
2023 yılında internetten alışverişe güvenmemek de bana tuhaf geliyor hocam. Hadi 60'lı yaşlarda biri olsa diyeceğim nesil farkı, alışkanlık vs ama yaşıtınız.

Geri
Yukarı