Lenovo P2 Alınır mı?

odoganfcb

Hectopat
Daha fazla  
Donanim olsun fiyat olsun çok iyiye benziyor. Dezavantajlı bi tarafı var mıdır? Bir de PUBG Mobile'de nasil bir performans alirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Orta Ayarlarda kasmadan oynayabilirsiniz.
Pil Ömrü Normal Kullanımda 2 Günü Çıkarmaktadır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana göre tasarım olarak ve arayüz olarak kötü bir cihaz ama fiyat/performans açısından alınabilir.
Batarya seviyesi gayet iyi. Ama Lenovo Moto Z modeline bakmanızı tavsiye ederim. Kamera, işlemci, ekran, tasarım, şarj girişi ve özellikleri, depolama biçimi ile Lenovo P2'den daha iyi bir cihaz ve fiyat olarak aynı seviyede.

Bana göre tasarım olarak ve arayüz olarak kötü bir cihaz ama fiyat/performans açısından alınabilir.
Batarya seviyesi gayet iyi. Ama Lenovo Moto Z modeline bakmanızı tavsiye ederim. Kamera, işlemci, ekran, tasarım, şarj girişi ve özellikleri, depolama biçimi ile Lenovo P2'den daha iyi bir cihaz ve fiyat olarak aynı seviyede.
Cümlelerinize katılıyorum. Tasarım olarak kötü daha doğrusu kaba olmasının nedeni bataryasıdır. 5000 mAh olması güzel. Arayüz olarak tabiri caizse biraz kuru kalıyor. Aynı olay P1'de de vardı.

Daha güncel bir model olan Redmi 5 Plus 64 GB alternatif olarakta düşünülebilir kesinlikle. Batarya olarak P2'ye yakın bir seviyede.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı