Elektronik Lenovo R25I30 165Hz (OC 180 Hz) Monitor 3.999 TL!

@

Edilmez. Ucuz TUF'lar piyasada sıf ASUS ismi dolaşsın diye üretilmiş ürünler. Yavan bir kaliteye sahipler.
Rakipleri olan MSI, AOC, Gigabyte ve HP daha iyi monitörler sunuyorlar.

Hocam selam AOC 24G2sp monitörü Amazon'dan satın aldım 1 adet sıkışık pixel çıktı çok rahatsız etmiyor hatta bazen göremiyorum bile iade mi önerirsiniz yoksa kullanayım mı? Düzelir mi daha da artar mı?

Hocam selam AOC 24G2sp monitörü Amazon'dan satın aldım 1 adet sıkışık pixel çıktı çok rahatsız etmiyor hatta bazen göremiyorum bile iade mi önerirsiniz yoksa kullanayım mı? Düzelir mi daha da artar mı?

Sıkışmış piksel için JScreenFix - Pixel Repair şu yöntemi bir dene. Gerekirse 1-2 saat kalsın.
Düzelirse yola devam. Düzelmezse Amazon'dan aldığın için değişim talep etmeye çalış.

Sıkışmış piksel için JScreenFix - Pixel Repair şu yöntemi bir dene. Gerekirse 1-2 saat kalsın.
Düzelirse yola devam. Düzelmezse Amazon'dan aldığın için değişim talep etmeye çalış.

Değişim talebim onaylandı fakat değişim de ürün kusuruna bakıp aynı ürün tekrar gönderiliyor diyenler var. Ne Yapsam bilemedim açıkçası yenisini tekrar alıp değişim mi istesem

Merhaba Amazon ile görüştüm %20 para iadesi yaptılar ürün sende kalsın dediler bende kabul ettim zaten gözüme çarpmıyor gözükmüyor hatta pişman olur muyum sizce büyürse de garantiye veririm.

Merhaba Amazon ile görüştüm %20 para iadesi yaptılar ürün sende kalsın dediler bende kabul ettim zaten gözüme çarpmıyor gözükmüyor hatta pişman olur muyum sizce büyürse de garantiye veririm.

Büyüme olmaz çoğalma olabilir. Para iadesi alıp üstüne ürün sizde kalmış. Enteresan bir yöntem. Gözüne çarpmıyorsa kullanın madem. Normalde hemen değişim isterler. Ne desem bilemedim. Karar sizin.

Geri
Yukarı