Lenovo-System-2.0.0.25 güncellemesi yapılmalı mı?

ambushermayki

Decipat
Daha fazla  
İsteğe bağlı güncelleştirmeler kısmında Lenovo-System-2.0.0.25 diye bir sürücü güncellemesi var. Yüklemeli miyim?

Dosya Ekleri

• IMG20220513165514.jpg
    IMG20220513165514.jpg
    227,5 KB · Görüntüleme: 91
Anakart sistem ve diğer sorunları gideren optimize eden bir OEM güncellemesi çok sorun olacağını zannetmiyorum.
Anakart sistem ve diğer sorunları gideren optimize eden bir OEM güncellemesi çok sorun olacağını zannetmiyorum.
Kısacası yükleyin ama sakın oradaki Windows 11 güncellemesini indirmeyin ve Lenovo System Update programınıda yükle link Lenovo System Update : Sürücüleri, BIOS ve Uygulamaları Güncelleyin - Lenovo Support TR bu uygulama driverları günceller

Kısacası yükleyin ama sakın oradaki Windows 11 güncellemesini indirmeyin ve Lenovo System Update programınıda yükle link Lenovo System Update : Sürücüleri, BIOS ve Uygulamaları Güncelleyin - Lenovo Support TR bu uygulama driverları günceller.

Hocam Ideapad'lerde desteği yok sanırım. Ama zaten Lenovo vantage ile her gün kontrol ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı