Lenovo ThinkBook 16P G4 alınır mı?

mr19rs

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, önceki bir başlıkta yazdığım gibi taşınabilir bir oyun bilgisayarı arayışındayım. Acer Nitro 16'da karar kılmak üzereyken önüme bu laptop çıktı. Ekranı ve tasarımı benim için bir artı olarak göründü. Model hakkında düşünceleriniz nelerdir? Sizce alınır mı?

Sonradan gelen farkındalık: Ekranın 60Hz olduğunu fark ettim :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel model bu arada. Ben soğutmasının zayıf olmasını beklerdim ama fena olmayan bi' CPU performansına sahip, kasa olarak da tamamen alüminyum, paneli güzel, batarya yeterince büyük. Büyük eksisi 60 Hz sadece.

Güzel model bu arada. Ben soğutmasının zayıf olmasını beklerdim ama fena olmayan bi' CPU performansına sahip, kasa olarak da tamamen alüminyum, paneli güzel, batarya yeterince büyük. Büyük eksisi 60 Hz sadece.

• oyun oynamayan biri için bu 60 hz önemli mi
  • bilgisayar başında uzun zaman geçiriyorum bu 60 hz göz sağlığı açısından sorun oluşturur mu
zira şuan ki bilgisayarımda 60 Hz

şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim

@zeroline25 Göz sağlığı açısından problem olmaz, günlük kullanımda ise sizi rahatsız edeceğini sanmıyorum zaten aktif olarak 60 Hz panel kullaniyormuşsunuz, onun üzerinden de rahatsız edip etmeyeceğini anlayabilirsiniz.

@zeroline25 Göz sağlığı açısından problem olmaz, günlük kullanımda ise sizi rahatsız edeceğini sanmıyorum zaten aktif olarak 60 Hz panel kullaniyormuşsunuz, onun üzerinden de rahatsız edip etmeyeceğini anlayabilirsiniz.
teşekkür ederim bir düşündüğüm bilgisayarlardan biri de bu yorumlara bakınca eksi olarak belirtmişler ama tam olarak neyi ne kadar etkiler bilemedim

Yeni konular

Geri
Yukarı