Lenovo ThinkBook G2 14 menteşesinden ses geliyor

burovezir

Hectopat
Daha fazla  
Lenovo ThinkBook G2 14 bilgisayarını 3 gün önce aldım. Bilgisayarın kapağını açarken ve kaparken 75 derece açıda bir ses geliyor. Evdekiler normal değil diye iade etmedim ama sıkıntı çıkarır mı bana?

Buyrun video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Lenovo ThinkBook G2 14 bilgisayarını 3 gün önce aldım. Bilgisayarın kapağını açarken ve kaparken 75 derece açıda bir ses geliyor. Evdekiler normal değil diye iade etmedim ama sıkıntı çıkarır mı bana?

Buyrun video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bir sorun yok gibi. Zaten ses çok az. Rahatlıkla bilgisayarı kullanabilirsiniz. İade etmenize gerektirecek büyük bir şey yok.

Hocam bir sorun yok gibi. Zaten ses çok az. Rahatlıkla bilgisayarı kullanabilirsiniz. İade etmenize gerektirecek büyük bir şey yok.
Teşekkür ederim hocam cevap için. Önceki bilgisayarımda iade etmek zorunda kalmıştım. Garanti hepsiburada derken 1 ay sürmüştü. İade etmek istemiyorum zaten dursun o zaman.

Ram olarak ne aldınız hocam bende Ram almayı düşünüyorum.
Ben ikinci el aldım hocam bu ürün:

RAM için açtığım konuda bunu önermişlerdi:

Bence alttaki ürün daha iyi. Ben hesaplı diye 2. el aldım. Eğer bütçeniz yetiyorsa alttaki ürün daha iyi olur.

Geri
Yukarı