Lenovo ThinkPad E495 mi Asus Vivobook 15 mi?

Evet o ürün güzel ama ben olsam biraz daha ekler D15 alırdım.
Hepsiburada'da pahalıya satılıyor
Her ikisi de değil yeni nesil Ryzen tabanlı olanlar piyasada ufak ufak yer almaya başladı. 4300U, 4500U ve 4700U gibi işlecilerin performanslarına bakabilirsiniz.

sizce o bilgisayarları alabilecek param olsa gelip burada konu açar mıyım?

Gönderdiklerim sadece örnekti. Piyasada arttıkça fiyatları biraz daha düşecek. Yukarıdaki bilgisayarın Aylık fiyat takibine bakın 4.179 gibi rakamlardaydı.

Yazılanların aksine 4.nesil CPU'lar çok yavaş piyasaya sürülmeye başladı ve parçalar eskidiği halde laptop fiyatlari uçuş halinde maalesef. E495 ilk baktığım zaman (3 Eylül) 4100 TL civarına bulunabiliyordu bundan 4 gün sonra 4399 TL bi 3 gün sonra 4699 lirayı gördü. Ben 4699 lira üzerinden aldım ve 2 gün içinde 5099 TL oldu fiyat. Satışı yapan GTİ Bilişim çok adi bir fiyatlandırma yapmaya başladı ama ürünün kendisinden çok memnunum.

Yazılanların aksine 4.nesil CPU'lar çok yavaş piyasaya sürülmeye başladı ve parçalar eskidiği halde laptop fiyatlari uçuş halinde maalesef. E495 ilk baktığım zaman (3 Eylül) 4100 TL civarına bulunabiliyordu bundan 4 gün sonra 4399 TL bi 3 gün sonra 4699 lirayı gördü. Ben 4699 lira üzerinden aldım ve 2 gün içinde 5099 TL oldu fiyat. Satışı yapan GTİ Bilişim çok adi bir fiyatlandırma yapmaya başladı ama ürünün kendisinden çok memnunum.
ben de e495 almaya karar verdim, 4500 tlye aldım, iyi ki beklemeden almışım fiyatlar uçmuş.

Geri
Yukarı