Lenovo Thinkpad vs ThinkBook

Thothable

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

Eşim öğretmen ve kullandığı bilgisayar artık yetersiz (10 yılı var neredeyse).
Online derslerde ve Office kullanımında rahat etmesi ve uzun vadeli olması için laptop araştırmaktayım.

Bu iki PC arasında kaldım, Thinkbook'un Thinkpad'den farkı nedir? Aynı özellikler, daha büyük ekran olmasına rağmen fiyatı daha uygun durumda.

Ayrıca madem bu paralara çıktım, neden şöyle bir şey almayayım diyorum.

Sonra oyun oynamadığı aklıma gelince, çok gereksiz diyorum ama sizin de görüşünüzü almak istedim.

Bu şartlarda normalde bütçem 5000 TL gibi düşünüyordum ama F/P delisi birisi olduğum için, en uygun cihazı almak istiyorum.
Sizin yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler şimdiden.

Sadece eğitim ve ofis kullanımı içinse ThinkBook size yeterde artar.

Lenovo Thinkbook AMD Ryzen 5 4500u 8 GB 256 GB FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar 20VG006XTX​

5k için ben bunu öneririm;

Son attığınız bunlara göre daha uzun ömürlü olur.

Hocam kendinizde demişsiniz çıkabiliyorken bunları almak daha mantıklı;

Merhaba arkadaşlar;

Eşim öğretmen ve kullandığı bilgisayar artık yetersiz (10 yılı var neredeyse).
Online derslerde ve Office kullanımında rahat etmesi ve uzun vadeli olması için laptop araştırmaktayım.

Bu iki PC arasında kaldım, Thinkbook'un Thinkpad'den farkı nedir? Aynı özellikler, daha büyük ekran olmasına rağmen fiyatı daha uygun durumda.

Ayrıca madem bu paralara çıktım, neden şöyle bir şey almayayım diyorum.

Sonra oyun oynamadığı aklıma gelince, çok gereksiz diyorum ama sizin de görüşünüzü almak istedim.

Bu şartlarda normalde bütçem 5000 TL gibi düşünüyordum ama F/P delisi birisi olduğum için, en uygun cihazı almak istiyorum.
Sizin yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler şimdiden.
Elektronik cihazlar küçüldükçe fiyat artar. ThinkBook'u alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı