Lenovo V15-IIL i5 1035G1 Big Sur kurulumu

15346

Kilopat
Merhabalar arkadaşlar,

Elimde Lenovo V15-IIL Intel Core i5 1035G1 8 GB 256 GB SSD NVIDIA MX330 2 GB ekran kartı olan bir cihaz var. Bu cihaz macOS Big Sur için yeterli özelliklere sizce sahip mi? İş yerinde MacBook Pro 2019 kullanıyorum. Bu MacBook ile benzer performans alır mıyım? Yardımlarını rica ediyorum.

Merhabalar arkadaşlar,

Elimde Lenovo V15-IIL Intel Core i5 1035G1 8 GB 256 GB SSD NVIDIA MX330 2 GB ekran kartı olan bir cihaz var. Bu cihaz macOS Big Sur için yeterli özelliklere sizce sahip mi? İş yerinde MacBook Pro 2019 kullanıyorum. Bu MacBook ile benzer performans alır mıyım? Yardımlarını rica ediyorum.

Big Sur kurulabilir batarya vs. tanıtılır. Fakat performans konusunda Mac ile benzer olamaz diyebiliriz çünkü Apple kendi OS'ine göre ayarlıyor falan benzer olabilir mi bilinmez tamamen kullanılan EFI ve kextlere bağlı hocam Big Sur indirin hata alırsanız beni etiketleyerek konu açın.

Merhabalar arkadaşlar,

Wi-Fi kartınız nedir? Wi-Fi kartını bilmeden bütün parçaları uyumlu diyemem ve MX330'u tanıtamazsınız. Ama onun dışında uyumlu.

Geri
Yukarı