Lenovo V15 Intel Core i5 1035G1 alınır mı?

10 senelik oyunları evet.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

yeterli mi ? Yanlış bilgilendirmeyin insanları.

Yeterli mi? Yanlış bilgilendirmeyin insanları.

Yeterli değil. Asıl siz yanlış bilgilendirmeyin. İnsanlara boşa umut aşılamayın. 2021 yılında 720P 35 FPS almak oyun oynamak sayılmaz. Oyun zevki de olmaz. Kornea katlidir. Örnek olarak ben GTA 5'i daha fazla FPS alarak 1 GB VRAM'li 9800 GT'de oynadım ve bitirdim. Şimdi ben insanlara 12 yıl önce çıkmış ekran kartını mı önereyim GTA 5'i 1080P açıyor diye? Bu bilgisayar oyun bilgisayarı değildir. Almayı düşünen kişiyi yanlış yönlendirmeyin.

Almayı düşünen kişi 1080p 60 fps için almadığının farkında sanırım. Bazı insanlarda da fps takıntısı yoktur oyunu açsın 720p 30 fps de oynatsın yeterli der. Bunu alacak kişi de bunun bilincinde hareket eder. Siz gelip 10 sene önceki oyunları açar der iseniz doğru yönlendirme olmaz. Ayrıca

bu bilgisayarı almanızı tavsiye ederim yeni nesil işlemci daha güçlü ekran kartı var içinde .

Almayı düşünen kişi 1080p 60 fps için almadığının farkında sanırım. Bazı insanlarda da fps takıntısı yoktur oyunu açsın 720p 30 fps de oynatsın yeterli der. Bunu alacak kişi de bunun bilincinde hareket eder. Siz gelip 10 sene önceki oyunları açar der iseniz doğru yönlendirme olmaz. Ayrıca

bu bilgisayarı almanızı tavsiye ederim yeni nesil işlemci daha güçlü ekran kartı var içinde .
Bu eski oyunlar için ETS1, GTA SA için evet 1080P 60FPS alacağını düşünüyorum fikriniz ne?

Oynayabilirsiniz hatta attığım linkde ki bilgisayarın harici ekran kartı harici ekran kartı ile hemen hemen aynı harici ekran kartlı modelleri çıkmaz ise daha uygun fiyata alabilirsiniz. Sizin atmış olduğunuz ekran kartı ile de bu oyunlarda 1080P 60FPS alabilirsiniz.

Oynayabilirsiniz hatta attığım linkde ki bilgisayarın harici ekran kartı harici ekran kartı ile hemen hemen aynı harici ekran kartlı modelleri çıkmaz ise daha uygun fiyata alabilirsiniz. Sizin atmış olduğunuz ekran kartı ile de bu oyunlarda 1080P 60FPS alabilirsiniz.
Peki bu bilgisayar da da aynı değerleri alır mıyım?

Geri
Yukarı