Lenovo V155-15API alınır mı?

TDP'yi 45W yapmak ile ilgili biraz bilgi verebilir misiniz? Bu konuda pek bilgim yok açıkçası.
İşlemciyi tam performanslı kullanmaya yarıyor.
Ben de daha önce denemedim ama YouTube da deneyenler var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradaki eleman denemiş. Fark inanılmaz.

İşlemciyi tam performanslı kullanmaya yarıyor.
Ben de daha önce denemedim ama YouTube da deneyenler var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Buradaki eleman denemiş. Fark inanılmaz.
Fark gerçekten büyük. Bilgisayarı aldığınızda eğer bu işlemi uygularsanız bir rehber yapmanız çok faydalı olacaktır.

Fark gerçekten büyük. Bilgisayarı aldığınızda eğer bu işlemi uygularsanız bir rehber yapmanız çok faydalı olacaktır.
Şunu tekrar söyleyeyim. Laptobu kendime almıyorum. Öğretmen bir arkadaşım var ona günlük kullanım, film, word-exel ve basit oynayacağı oyunlar için alıyorum. Eğer bana izin verirse kısa süreliğine bir oyun üzerinde (Apex Legends olabilir) denerim tâbi yapabilirsem. Farkı o zaman foruma yazarım.

Şunu tekrar söyleyeyim. Laptobu kendime almıyorum. Öğretmen bir arkadaşım var ona günlük kullanım, film, word-exel ve basit oynayacağı oyunlar için alıyorum. Eğer bana izin verirse kısa süreliğine bir oyun üzerinde (Apex Legends olabilir) denerim tâbi yapabilirsem. Farkı o zaman foruma yazarım.
Anladım. Çok teşekkürler ilginiz için.

Arkadaşlar bu leptopu sipariş verdim bı kaç güne elime gecicek ins o zaman inceleyecegim hemde kutu açılımı performans videoları çekeceğim, umarım beklentilerimizi karşılar.
Arkadaşlar leptop geldi beklediğimden daha şık görünüyor, iş yerimde amatör bi Unboxing videosu çektim ilerleyen zamanlarda inceleme performans videolarını da paylaşacağım.

Son düzenleme:
Ryzen 5 2500u ve harici Radeon 540 ekran kartlı versiyonunu almıştım tüm oyunları harici ekran kartıyla oynadım kıyaslamayı ona göre yapın. ETS2 yi high ayarlarda oynayamadım, low ayarlarda 50 60 FPS arası, AC Rogue low ayarda 25 30 FPS, Skyrim low ayarda 25 30 FPS yine. Oyun için ideal değil, günlük kullanıma daha uygun diye düşünüyorum

Ryzen 5 2500u ve harici Radeon 540 ekran kartlı versiyonunu almıştım tüm oyunları harici ekran kartıyla oynadım kıyaslamayı ona göre yapın. ETS2 yi high ayarlarda oynayamadım, low ayarlarda 50 60 FPS arası, AC Rogue low ayarda 25 30 FPS, Skyrim low ayarda 25 30 FPS yine. Oyun için ideal değil, günlük kullanıma daha uygun diye düşünüyorum
Yine bu forumda birisi ekran kartının işlemciden daha kötü olduğu için dahili ekran kartını kullanmak istediğini yazmıştı. Bence birde öyle deneyin.

Arkadaşlar bu leptopu sipariş verdim bı kaç güne elime gecicek ins o zaman inceleyecegim hemde kutu açılımı performans videoları çekeceğim, umarım beklentilerimizi karşılar.
Arkadaşlar leptop geldi beklediğimden daha şık görünüyor, iş yerimde amatör bi Unboxing videosu çektim ilerleyen zamanlarda inceleme performans videolarını da paylaşacağım.
Kardeşim paylaşımın için çok teşekkür ederim. Cihazın hayırlı uğurlu olsun. Elbette ayrıntılı incelemeyi yakın zamanda yapacağını düşünüyorum. Ben de bu cihazı almayı düşünenlerden biriyim. Oyun için değil de internette gezinti ve ofis programları gibi günlük kullanım için almayı düşünüyorum. Fan sesinden son derece rahatsız olan biri olduğum için mümkün olduğu kadar sessiz bir bilgisayar arıyorum. cihazın günlük kullanım sırasında yüksek fan sesi oluyor mu? bilgisayar boştayken bile fan sürekli çalışıyor mu? Şimdiden teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı