Lenovo V155 15API alınır mı?

Olması gerekir. Laptop şeffaf poşet gibi bir şey olması gerekir ve klavyenn üzerinde ince bez gibi bir şey oluyor.
Bez gibi bişey vardı poşet gibi bişeyin içindeydi. Aradım az önce ona bakmayın işte sıkıntı olursa serviste faturaya bakıyorlar dedi. Fatura da aldığım tarih yazıyo. İkinci el bile satmıyoruz dedi.
Lenova Türkiye yi mi arasam acaba?

Bez gibi bişey vardı poşet gibi bişeyin içindeydi. Aradım az önce ona bakmayın işte sıkıntı olursa serviste faturaya bakıyorlar dedi. Fatura da aldığım tarih yazıyo. İkinci el bile satmıyoruz dedi.

Ama birisi cihazı kayıt etmişki kalan süre 27 ay görünüyor. İade edilmiş üründür tahminim, sizin için sıkıntı değilse kullanılır. Elinizde ki fatura üzerinden garanti süresi işler o konuda haklılar.

Ama birisi cihazı kayıt etmişki kalan süre 27 ay görünüyor. İade edilmiş üründür tahminim, sizin için sıkıntı değilse kullanılır. Elinizde ki fatura üzerinden garanti süresi işler o konuda haklılar.
Doğru haklısınız. Bi arkadaş da aynı laptop dan almış YouTube da yazıştık ondada 2 yıl üzerinden 20 ay kaldı diye gözüküyormuş. Sanırım en iyisi mağazadan almak yada hepsiburada nın kendi sattıkları üründen almak.

bence çok dert etme zaten o fiyata öyle bir ürün kolay bulunmuyor ama sen gene bir lenova teknik servisine yolla adamlar a'dan z'ye laptobu ücretsiz kontrol etsinler(bende lenova ideaped 310 vardı garantisini dolmasına 2 ay kala servise vermiştim ücretsiz hdd ve ses kartını değiştirmişlerdi. Tabii 2 hafta sürmüştü). Bu arada bende aynı laptobu almayı düşünüyorum sence nasıl başka bi sıkıntısı var mı ?

Garanti olayı geride veya ileride olmasının depo garantisi olduğu söyleniyor. Ürünü aldıktan sonra Lenovo mail atıyorsunuz faturasıyla beraber. Ben de çok Lenovo cihaz aldım kimisinin garantisi 16 kimisinin de 27 ay yazıyordu. Lenovo mail attım hemen garantiyi fatura kesildiği tarihten itibaren başlattılar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı