Çözüldü Lenovo V330 i5 8250U WIFI Kartı Önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aykutc

Decapat
Sistemim için WIFI kartı alacağım. Türkiyede bildiginiz satan yer var mı yoksa aliexpress den mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo bilgisayarınız var. Öncelikle geçmiş olsun ve iyi şanslar. BIOS’un WhiteList ile kilitli durumda. Her WiFi kartını takamazsın. WhiteList’e uyumlu ve aynı zamana Mac uyumlu kart bulman gerekli.

Lenovo bilgisayarınız var. Öncelikle geçmiş olsun ve iyi şanslar. BIOS’un WhiteList ile kilitli durumda. Her WiFi kartını takamazsın. WhiteList’e uyumlu ve aynı zamana Mac uyumlu kart bulman gerekli.
DW1560 ın uydugu öğrendim aynı cihaza sahip biri tarafından ondan sipariş vereceğim büyük ihtimalle, 867mb/sn +bt falan güzel bir kart gibi gözüküyor.

Bende de Lenovo Z500 vardı. Whitelist olayını kaldıran bir site bulmuştum. Benim PC'nin aynısı olan biri whitelist kaldırılmış BIOS yayınlamıştı. Biraz araştırırsan bulabilirsin. Kendi BIOS'unu paylaşıp whitelist kaldırılmasını talep edersin.

Bugün DW1560 kartım geldi aliexpressden sipariş vermiştim. Kart sorunsuz çalışıyor. Lenovo V330 kullananlara kesinlikle tavsiye ederim, macOS'in tüm nimetlerinden faydalandırıyor, uyku modundan airdrop, continuity hepsi sorunsuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı