Lenovo Vantage ağ yükseltme ayarı

434912

Hectopat
Daha fazla  
Bu ayar Lenovo Vantage giriş ekranı kısmında sağdaki kısımda. Açmadan önce CS:GO 100 ping falan alıyordum hatta daha da üstü. Ama şimdi 72 pingde sabit.

Dosya Ekleri

• resim_2023-07-16_122334083.png
    resim_2023-07-16_122334083.png
    31,1 KB · Görüntüleme: 131
Merhaba arkadaşlar kusura bakmayın, ben bu ayarı aktif hale getiremiyorum. Etkili hale getirebilmek için ağ yükseltme sürücüsünü yükseltmeniz gerekmektedir diyor acaba bu özelliği cihazım mı desteklemiyor yoksa benmi bulamadım

Merhaba arkadaşlar kusura bakmayın, ben bu ayarı aktif hale getiremiyorum. Etkili hale getirebilmek için ağ yükseltme sürücüsünü yükseltmeniz gerekmektedir diyor acaba bu özelliği cihazım mı desteklemiyor yoksa benmi bulamadım
Bende de aynı sorun var. İlk aldığımda çalışıyordu fakat format attıktan sonra ağ sürücüsünü yükselttmem sürücüsünü yüklemeniz gerekmektedir demeye başladı. Sürücüyü hiçbir yerde bulamıyorum. Driver tarama yapınca tüm driverler tam gözüküyor.

Bende de aynı sorun var. İlk aldığımda çalışıyordu fakat format attıktan sonra ağ sürücüsünü yükselttmem sürücüsünü yüklemeniz gerekmektedir demeye başladı. Sürücüyü hiçbir yerde bulamıyorum. Driver tarama yapınca tüm driverler tam gözüküyor.
Çözüm bulabildiniz mi?

Ben şu an buldum çözümü, Lenovo'nun destek sitesine girin ya da direkt Google'a "Lenovo Vantage ağ yükseltme sürücüsü" yazın ondan sonra sizi Lenovo'nun destek yerine atıyor bilgisayarınız kayıtlıdır ana sayfada direkt çıkıyor sürücünün ismi de "Lenovo Vantage Gaming Feature Drive" diye geçiyor wind10 için uyumlu olduğunu söylüyor orada ama ben wind11 kullanıyorum yine de indireyim dedim indirdim Lenovo Vantage'i kapatıp açtım ve düzeldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı