Lenovo vantage uninstall yapılsa ne olur?

Vantage'de başka söylediğin bildirim yok, senin BIOS yükleme dosyasından gelebilir bildirim demek istiyorum. Vantage'de böyle bir şey olsa daha iyi yardımcı olurdum.

Vantage'de başka söylediğin bildirim yok, senin BIOS yükleme dosyasından gelebilir bildirim demek istiyorum. Vantage'de böyle bir şey olsa daha iyi yardımcı olurdum.
Aslında tam olarak şöyle oldu Vantage den biosu güncelle dedim ve bilgisayara lenovo bios update utility adında birşey kurdu ve insyde bölmesini açıp update yapacaktı fakat şarj az olduğu için yapmadı.Yeniden başlattığımda ise denetim masasında lenovo bios update utility programını göremiyorum. Bundan ötürü vantagedem geldiğini düşünüyorum.Güncellemeyi yapmama sebebim ise o açılan insyde penceresinden yapılan güncellemede virüs olduğu söyleyen birkaç kişi gördüm farklı yerlerde.Sence bu nedir beni aydınlatır mısın.Teşekkür ediyorum

Virüs değil. Insyde20 anakart üretici model adı. Benim bilgisayarın anakart modeli adı bu.

Lenovo BIOS güncellemesi yapmadıysanız, Lenovo tam modeli ne?

Arama çubuğuna gelip, Sistem bilgisi yazıp görüntü paylaş.

Çok uğraştırmış oluyorum ama şunu sorsam yeterli aslında, şarj yetersizliğinden kapandı ve güncellemeyi yapmamıştım demiştim. Bu güncellemeyi yapmadığım için cihaz zarar görür mü

+Bilgisayar şuan yanımda değil maalesef görüntü paylaşamıyorum.

Cihazın zarar görmemiştir. Zaten başta uyarmış ve güncellemeyi kapatmış devam etmeden. Güncelleme başlayıp kapansa yeniden başlatınca o zaman bilgisayar hiç açılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı