LENOVO Y50-70 alınır mı?

Ben kullanıyorum Birde SSD taktırdım tadından yenmez hiçbir sıkıntı yaşamadım daha

Bilgilendirdin için içimi rahatlattın teşekkürler. Peki bir sorum daha olacak içinde ki hdd yi çıkarıp ssd taksam garantisi gider mi? yoksa sevvisine desem onlar taksa bir sorun olur mu? sen nasıl yaptın birde oyun performansını izledim youtube dan çoğu oyunu ultra-high-medium arası oynatmakta buda benim işimi çok rahat görecek pişman olmam umarım.

Oyun için o kadar ince laptop ısınma anlamında sıkıntı yaratır, yani kağıt gibi makina alıp saatlerce hardcore oyunu sorunsuz oynamayı bekleme. Ek olarak zorlayınca klavye üzerinde belirgin ısınma yaptığı ve ekranın parlaklığının çok tatmin edici olmadığı belirtiliyor. Lenovo IdeaPad Y50-70 (GTX 960M, FHD) Notebook Review

Oyun için o kadar ince laptop ısınma anlamında sıkıntı yaratır, yani kağıt gibi makina alıp saatlerce hardcore oyunu sorunsuz oynamayı bekleme. Ek olarak zorlayınca klavye üzerinde belirgin ısınma yaptığı ve ekranın parlaklığının çok tatmin edici olmadığı belirtiliyor. Lenovo IdeaPad Y50-70 (GTX 960M, FHD) Notebook Review

Sabahtan akşama kadar oynayacak halim yok iş çıkışı stres atmak için alıyorum güncel oyunlarıda 5-6 senedir maalesef ki hem işimden, hemde göz sorunlarından pek oynayamadım. 5-6 sene sonra kafama esti dedim bir gaming laptop ve ya masaüstü pc toplatıcam demiştim. Normalde toplama pc alacaktım fakat çok zor geldi benim için taşıması kolay olsun diye gaming laptop daha avantajlı geldi bu konuda, maalesef ki birde her laptopda ısınma problemi var normal karşılıyorum artık. Arkadaşta Monster var cağır cağır yanıyor o tabi 5-6 saatten fazla oynuyormuş. En kral laptop da bile sabahtan akşama kadar oynarsan ısınır sonuçta laptop bu

Bilgilendirdin için içimi rahatlattın teşekkürler. Peki bir sorum daha olacak içinde ki hdd yi çıkarıp ssd taksam garantisi gider mi? yoksa sevvisine desem onlar taksa bir sorun olur mu? sen nasıl yaptın birde oyun performansını izledim youtube dan çoğu oyunu ultra-high-medium arası oynatmakta buda benim işimi çok rahat görecek pişman olmam umarım.
Servise gönderirken kendi Hdd sini takman yeterli olacaktır hiçbir şekilde garantisi bozulmuyor servisine göre hareket edip yaptırdım. Oyun performansıda gayet iyi ve rahat.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı