Lenovo Y50-70 GTX 860M 4 GB FPS Sorunu

kaptan2435

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Lenovo Y50-70 leptopa sahibim. Özellikleri aşagıdaki gibi:

Windows 10
Intel® Core™ i7-4720HQ
NVIDIA® GTX-860M 4G'ye kadar
Maks. 8GB DDR3L
Entegre 8GB NAND flaş ile 1TB'a kadar HHD veya 1TB'a kadar Hibrit SSHD

Arkadaşlar sürücüleri güncelledim ve Windows 10'a güncelledim ne hikmetse dandik oyunlarda bile anlık FPS düşüşlerim mevcut ve bunu bir türlü çözemedim.
Her şeyi denedim.
Daha önce böyle bir sıkıntım yoktu.

Yardımcı olacak birileri varsa memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam daha önce böyle bir sıkıntım yoktu demişsiniz. Sanırım sorununuz sıcaklık değerlerinde. Fanlarınızın aralarına tozlar birikme ihtimali yüksek. İçini açıp bakın,termal macununuzu yenileyin. Mümkünse de pürüzsüz yüzeylerde oyunlarınızı oynamaya çalışın. Sorunun termal macun ve ısı olduğunu düşünüyorum.

Hocam daha önce böyle bir sıkıntım yoktu demişsiniz. Sanırım sorununuz sıcaklık değerlerinde. Fanlarınızın aralarına tozlar birikme ihtimali yüksek. İçini açıp bakın,termal macununuzu yenileyin. Mümkünse de pürüzsüz yüzeylerde oyunlarınızı oynamaya çalışın. Sorunun termal macun ve ısı olduğunu düşünüyorum.

Macunları 1 ay oldu aslında degiştireli acaba diyorum ekran kartının eski sürüme dönsem değişme olur mu

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı