Lenovo Y50-70 Oyunlarda Düşük FPS Sorunu

fati45

Hectopat
Daha fazla  
Lenovo Y50-70'e sahibim ama bilgisayarimdan hic guzel performans alamiyorum. LOL ve CSGO'da bile FPS drop aliyorum. Internetten video izledim millet bu PC ile Rainbow'u rahatca oynuyor benim oynama sansim yok. Ic temizligini yaptim macununu degistirdim hala ayni sorun devam ediyor yardimci olabilecek var mi?
Ekran karti ve driver guncellestirmelerini yaptim aklima gelen ve forumlarda gordugum her seyi denedim.
WIN 10 PRO 64 bit 16GB RAM Intel i7-4720HQ CPU 2.60 GHZ
4GB GTX 960M

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo Y50-70'e sahibim ama bilgisayarimdan hic guzel performans alamiyorum. LOL ve CSGO'da bile FPS drop aliyorum. Internetten video izledim millet bu PC ile Rainbow'u rahatca oynuyor benim oynama sansim yok. Ic temizligini yaptim macununu degistirdim hala ayni sorun devam ediyor yardimci olabilecek var mi?
Ekran karti ve driver guncellestirmelerini yaptim aklima gelen ve forumlarda gordugum her seyi denedim.
4GB GTX 960M

Hard disk sıkıntılı olabilir hocam.

4GB GTX 960M
Kardeşim AYNI BİLGİSAYARI BENDE KULLANIYORUM VE SENLE AYNI PROBLEMLERİ YAŞIYORUM NEDEN KAYNAKLANDIĞINI MERAK ETMEKLE BİRLİKTE ÇILDIRMAK ÜZEREYİM

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı