Lenovo Y510P GTA 5 GT 750M Ekran Kartı 2GB Gözüküyor

TunneS

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bende Lenovo Y510P laptop var. Ben bunu aldıgımda 4 GB ekran kartı ve çift ekran kartlı diye aldım. Fakat GTA 5'te 2 GB Ekran kartı gösteriyor. Bunu nasıl 4 GB yapabilirim ? Bir de Youtube de izlediğim bir videoda aynı bilgisayardan adam GTA 5 videosu çekmiş. Ama adamda 4 GB ekran kartı gözüküyor.
Yardım Lütfen :)

Sistemim :
ogY437 (960 x 540).jpg

2. : Ekran Kartı ;
n750rR (960 x 540).jpg

GTA 5'Den Görüntü ;
3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yardımcı oldugunuz için saolun arkadaşlar. Sorunumu NVİDİA Denetim masasından Harici ekran kartını ve SLI Desteğini devreye sokarak çözdüm.

aynı sorun bende de var 1988mb olarak gözüküyor oyunda ama nvidia denetim masasında 4096mb gösteriyor sli desteğini nasıl devreye sokabilirim ? yardımcı olursanız sevinirim

ve bir şey daha var dxdiag da benim intel hd graphicsi gösteriyor sizinkinde ise gt 755m i gösteriyor onu nasıl ayarladınız ?

üstelik sizinkinde nvidia txaa diye bahsetmiş benimkinde ise nvidia yazısı yok
nvidia ile çalıştırmama rağmen

evet şimdi baktım aıda64 extreme ile ekran kartım 2gb mış kazık yemişim alırken 4gb aldığıma eminim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı