Lenovo Y510P Nasıldır?

@Silinen üye Talha, ne alakasi var? Millete en iyisini ve en kalitelisini onermek ne zamandan beri suc oldu? SLI ekran kartli bir bilgisayar alinmamali. GTX8xx serisi cikarildiginda gore, GT755M cok geride kalir.

Ov demiyorum kimseye olmayan dezavantajları söyleyip bos bos kotulemeyin yeter kullanmayan adamda yorum yapip yanlis yönlendiriyor FPS olarak 755 SLİ dan iyisi yok o fiyata bu kadar basit performans istiyorsa o ama yaninda iki uç kusurunada katlanicak

@Kerem Taha sen ne arıza bi' arkadaşsın anlamadım ben. Tutturmuşsun o fiyata en iyi performans o, SLI'a düşmansınız, Alienware SLI yapsa alırsınız.
Bir türlü anlamıyorsun dediklerimizi. Ne söylesek "Boş boş konuşmayın" diyorsun.
Bak bir kere daha yazıyorum.
Lenovo'da Gtx 850'yi SLI yapsaydılar onu önerirdim. Adamlar 755m'i SLI yapmışlar. 755m eski bir kart. Oysa 8XX serisi daha yeni çıktı. En yeni, en güncel, en iyi mimari ile çıktı. Senin 755m'in seneye sürücü desteği alamayacak. O kart eskidi artık, bitti. 850 ise 2 sene daha alır.
"Ama performansı çok iyi, çok iyi, çok iyi" deyip duracaksın şimdi.
Bak biz burada nasıl ürünler öneririz biliyor musun? Adam gelir, biriktirmiş parası vardır veya ailesi dizüstü alacaktır. Bir bütçesi vardır ve bize en iyisini sorar. Adamın zaten alım gücü belli. Aldıktan 1 sene sonra değiştirmeyecek. Bu yüzden bir dünya şey düşünmemiz gerekir. Uzun ömürlülük, sağlamlık, servis, stabil çalışma vs.
Sen adama 150p'yi önerirsin, iyi performans dersin susarsın. Daha neyini savunursun anlamam.
Adam alacak Lenovo'yu termal macunlar az kuruduğunda, fanlar az tozlandığında cihaz olacak 100 derece ve açılmayacak. Servis servis dolaşacak. Dizüstünde soğutma yetmiyor. Sen istersen 70 tane fan tak, hele ki çift karta soğutma...
Sen yine öner, öner de bunu al diye diretme. Biz de bir şeyler biliyoruz da konuşuyoruz. Boş değiliz.

@Kerem Taha sen ne arıza bi' arkadaşsın anlamadım ben. Tutturmuşsun o fiyata en iyi performans o, SLI'a düşmansınız, Alienware SLI yapsa alırsınız.
Bir türlü anlamıyorsun dediklerimizi. Ne söylesek "Boş boş konuşmayın" diyorsun.
Bak bir kere daha yazıyorum.
Lenovo'da Gtx 850'yi SLI yapsaydılar onu önerirdim. Adamlar 755m'i SLI yapmışlar. 755m eski bir kart. Oysa 8XX serisi daha yeni çıktı. En yeni, en güncel, en iyi mimari ile çıktı. Senin 755m'in seneye sürücü desteği alamayacak. O kart eskidi artık, bitti. 850 ise 2 sene daha alır.
"Ama performansı çok iyi, çok iyi, çok iyi" deyip duracaksın şimdi.
Bak biz burada nasıl ürünler öneririz biliyor musun? Adam gelir, biriktirmiş parası vardır veya ailesi dizüstü alacaktır. Bir bütçesi vardır ve bize en iyisini sorar. Adamın zaten alım gücü belli. Aldıktan 1 sene sonra değiştirmeyecek. Bu yüzden bir dünya şey düşünmemiz gerekir. Uzun ömürlülük, sağlamlık, servis, stabil çalışma vs.
Sen adama 150p'yi önerirsin, iyi performans dersin susarsın. Daha neyini savunursun anlamam.
Adam alacak Lenovo'yu termal macunlar az kuruduğunda, fanlar az tozlandığında cihaz olacak 100 derece ve açılmayacak. Servis servis dolaşacak. Dizüstünde soğutma yetmiyor. Sen istersen 70 tane fan tak, hele ki çift karta soğutma...
Sen yine öner, öner de bunu al diye diretme. Biz de bir şeyler biliyoruz da konuşuyoruz. Boş değiliz.
Abi yarın elime ulascak bu laptop ve demişsiniz sürücü desteği falan NVIDIA kaç yıllık kartlara destek veriyor buna vermeyimi bırakıcak ? Eskidi dediğiniz kaç yıllık kart ? sizin bu dediğinize göre ben de iPhone 5s var bunun 6 sı cıkcak benim telefon neden kötü diyeni görmedim, termal macun kuruduğunda ve fanlar tozlandığında bana lütfen göster 100 dereceyi geçmeyecek laptop.
Ayrıca Kartın güncellenmesinden ziyade Oyunun güncellenmesi, SLI desteği gelmesi lazım ki geldiği zaman adam der : Keşke GT755M SLI alsaydım diye

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı