Çözüldü Lenovo Y510p Yosemite 10.10.2 Kurulumundan Sonra Oyunlar Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@jshell birkaç yolu var ama burdaki util indir çalıştır ve o kextleri içine sürükle bırak o gerekli işlemi yapacaktır sonradan yeniden başlat yeterli.
Kext Utility - HackintoshOSX.com

@jshell yanlız malum bios dan gerekli ayarları yaptın var sayıyorum çünkü şuan için nvid. desteği yok. İntel ekran kartını kullanacak sistem.

Bilgisayarm mahvoldu. Biosta uefi'de bir sürü boot felan var.

Son düzenleyen: Moderatör:
@jshell neden ? Kurulum yapmıştın zaten sorun ne?

Kurulumu yaptım ekran felan kastı clover boottan yapmaya çalıştım sonra satadan boot etti. Kexktler felan yükşenmedi. Bios menüsünde birsürü clover diye şeyler çıktı. Nasıl silvem onları w8 . 1 kurcam? Sorunlar geçer mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu rehberi izlenemeni tavsiye ederim eğer iki işletim sistemi kuracaksan ben onun yerine parallel kullanıyorum.

@myilmazz windows 8 kursam eskisi gibi olur mu?

@myilmazz herşeyi slip sadece Windows 8 yüklesem düzelir mi?

@jshell Hdd formatlaman lazım ve yeniden kurulum yapman lazım ayrıca hdd formatını Ntfs yapman gerekiyor. Akıllı telefon kullanıyorsan tango yükle veya skype yardımcı olmaya çalışayım.

@myilmazz
Benimde makinam lenovo y510p. Fakat yosemite yi usb den boot etmeye çalıştığımda sorun yaşadım. Nasıl kurulum yapabilirim? Bana yardımcı olurmusun kaynak göstersende olur.

@Silinen üye Tabiki yardımcı olmaya çalışayım. Öncelikle boot yazman gereken satır :
slide=0 dart=0 darkwake=0 nv_disable=1 -gux_defer_usb2 kext-dev-mode=1
Şimdilik bu kadar sorun olursa ekran görüntüsüyle birlikte yazman yeterli.

@MF Ben başarılı bir Yosemite kurulumu yaptım.
Laptop: Lenovo y510p
Bununla ilgili arkadaşlara yardımcı olmak için burada nasıl bir başlıkla konu açmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı