Çözüldü Lenovo Yoga 300 Mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

radagass

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, 2 gündür mavi ekran hatası alıyorum. Bilgisayarım Lenovo Yoga 500. sabah, System Recovery özelliğini kullanarak formatladım fakat sorunum hala devam ediyor. Driver güncellemelerini bile yapamadan hata veriyor. Minidump dosyasını alta bıraktım:

@MayCrasH hocam selamlar. Diğer hesabımın şifresini unuttum buna benzer sorunumda yardımcı olmuştun. Hesabı tekrar tekrar denediğim içinde geçici olarak kapandı. Buna da bir el atabilirsen sevinirim.

Son düzenleme:
Çözüm
Yardımın için teşekkür ederim. Sorunum RAM'den kaynaklı olduğunu tespit ettim. Memtest86 testi yaptım ve sonucu paylaştım. 1600Mhz DDR3 8Gb Kingston bellek bilgisayarıma olur mu onu bilemedim yardımcı olabilirsen sevinirim. @283156
Dosyaları tam inceleyemedim onu söyleyim. Ek olarak tam sorunu belirleyemedim.

McAffe kaldırın.

"sfc /scannow" rehberini uygulayın.

Kullandığı diske HD Tune yazılımı ile "error scan" testi yap. HDD Sentinel yazılımı ile sağlık derecelerini paylaş ve S.M.A.R.T değerlerini paylaş.

Yardımın için teşekkür ederim. Sorunum RAM'den kaynaklı olduğunu tespit ettim. Memtest86 testi yaptım ve sonucu paylaştım. 1600Mhz DDR3 8Gb Kingston bellek bilgisayarıma olur mu onu bilemedim yardımcı olabilirsen sevinirim. @283156

Dosya Ekleri

• IMG_20210119_003411.jpg
    IMG_20210119_003411.jpg
    236,6 KB · Görüntüleme: 22
Çözüm

Geri
Yukarı