Lenovo Z5070 Siyah Ekranda Kalması

YasinYlmz

Hectopat
Daha fazla  
Öncelike herkese selamlar. Lenovo z5070 laptopa sahibim. Özellikler Geforce 840M, i7 4. Nesil, wind 8.1, 1TB harddisk, 8GB RAM.

Biraz önce bilgisyarda PUBG oynuyordum. (Arada bir kasiyor. Kastigi zamanlarda ekran kartini surucusunu gunncellestiriyorum.). Oyun yine kasiyordu ve ben de oyun bitince ekran karti surucusunu guncelleyeyim dedim. Oyun bitti ve sürücüyü güncelledim Ama guncelleme sırasında ekran dondu. Biraz bekledim kendine gelmeyince bilgisayarı power tusundan kapattim. Tekrar açtığımda Lenovo yazisi geldi fakat sonrasında Windows yazisi gelmeliyken siyah ekran geldi. Ekranin sadece sol alt tarafında arada internet simgesi yanip sönüyodu. Bir de mouse çubuğu gözüküyordu. Tekrar actim ve ayni oldu. Sonra boot menüsü actim. Orda da normal basat gibi bir kisim vardi ona bastigimda Windows yuklenemedi gibi bir hata veriyordu. Sorun gider, aygit bagla, bilgisayarı kapat/yeniden baslat gibi secenekler de cikiyor. Ve hala aynı şekilde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı