Lenovo z510 sahipleri laptoplarını iade edebilirler

Kardes ne yaptin bilgisayari degistirebildin mi bnde ona göre hareket edicem

Bugün Lenovo yu aradım, PC yi aldığım yere ulaşamadığımı söyledim. Telefondaki yetkili değişim işleminin onayladığını, değişim fişinin tarafıma gönderileceğini söyledi. Değişimin Armada bilgisayardan yapılmasını istedim, Pc nin seri numarasından kontrol ettiler ve değiştirebileceğimi söylediler. Bu hafta inşallah değişim onay fişi gelirse direkt Armada bilgisayara gidip değişim işlemini tamamlayacağım. Pc nin üretimde olmadığını bi üst modeli ile değişim yapabileceğimi sorduğumda sorun yaşamayacağımı söylediler.
Zaten çalıştığım yerde arızalanan iki adet z510, z5070 le değiştirilmişti Armada bilgisayarda.
Umarım bende sorun yaşamadan halledebilirim. :)

Bugün Lenovo yu aradım, PC yi aldığım yere ulaşamadığımı söyledim. Telefondaki yetkili değişim işleminin onayladığını, değişim fişinin tarafıma gönderileceğini söyledi. Değişimin Armada bilgisayardan yapılmasını istedim, Pc nin seri numarasından kontrol ettiler ve değiştirebileceğimi söylediler. Bu hafta inşallah değişim onay fişi gelirse direkt Armada bilgisayara gidip değişim işlemini tamamlayacağım. Pc nin üretimde olmadığını bi üst modeli ile değişim yapabileceğimi sorduğumda sorun yaşamayacağımı söylediler.
Zaten çalıştığım yerde arızalanan iki adet z510, z5070 le değiştirilmişti Armada bilgisayarda.
Umarım bende sorun yaşamadan halledebilirim. :)
İnşallah sorun yaşamazda degistirirsin eger olursa bende oyle yaparim vatan bilgisayar ile ugrasmak istemiyorum. Peki bu armada bilgisayar ithalatçı firma mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
inşallah sorun yaşamazda degistirirsin eger olursa bende oyle yaparim vatan bilgisayar ile ugrasmak istemiyorum.peki bu armada bilgisayar ithalatçı firma mı?

Evet lenovo nun ithalat firması.

Bu arada pc yi değiştirdikten sonra batarya için ödediğim 244 liranın iadesini isteyeceğim, verilmezse tüketici Mahkemesi ne başvuracağım.
Süreçlerle ilgili bilgilendiririm seni.

peki bu degisim formu kac gunde geliyo

Hiç sorma bugün servise gidip aldım değişim formunu armada bilgisayara gittim değişim için ama stok yok diyerek yardımcı olmadılar aldığınız yere gidin dediler. Cuma günü aramışlardi beni bugün çıktı değişim formu. Süründürüyorlar resmen insanı. Batarya parasıni istedim onuda alamadım. Allahin dan bulsun şerefsizler

Hiç sorma bugün servise gidip aldım değişim formunu armada bilgisayara gittim değişim için ama stok yok diyerek yardımcı olmadılar aldığınız yere gidin dediler. Cuma günü aramışlardi beni bugün çıktı değişim formu. Süründürüyorlar resmen insanı. Batarya parasıni istedim onuda alamadım. Allahin dan bulsun şerefsizler
En azindan benden batarya parasi istemediler o yönden şanslıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı