Lenovo z510 sahipleri laptoplarını iade edebilirler

Alo 175 tüketici hakem heyetini aradım şimdi. PC yi aldığınız yerden değiştirebilirsiniz, aynı üründen stok yoksa bir üst modelini fark ödemeksizin vermek zorundalar dedi.
Pcdepo.com yetkilileri ile görüş eğer böyle bi imkan varsa(benim pek ümidim yok)bende degisim isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pcdepo.com yetkilileri ile görüş eğer böyle bi imkan varsa(benim pek ümidim yok)bende degisim isterim

PCDEPO yu aramıştım zaten sabah, değişim fişiyle gelirseniz değişim yaparız dediler. Kafama takılan şey z510 yok stoklarında z5070 için fark isterler mi acaba? Normal şartlarda fark alınmaması lazım. yarın tekrar arayacağım, sorun olmaz derlerse m.köy den değişim fişi alıp pc depoya gidip alacağım yeni pc mi inşallah :)

PCDEPO yu aramıştım zaten sabah, değişim fişiyle gelirseniz değişim yaparız dediler. Kafama takılan şey z510 yok stoklarında z5070 için fark isterler mi acaba? Normal şartlarda fark alınmaması lazım. yarın tekrar arayacağım, sorun olmaz derlerse m.köy den değişim fişi alıp pc depoya gidip alacağım yeni pc mi inşallah :)
Hadi inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı