Lenovo Z510 satılmalı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ciddi misiniz, hocam? O sistemin maksimum ederi 2000 TL, hatta daha da az. O işlemciye, o ekran kartına 6000 TL isterseniz, kusura bakmayın ama size her tarafta gülerler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belli ki piyasadan haberiniz yok. Sahibinden.com'da bu tip bilgisayarlar için ortalama değer 5.000 liradan başlıyor. Siz herhalde 2012 Türkiye'sinde kaldınız. Ben de biliyorum normal şartlarda 6.000 etmediğini ama bilgisayar fiyatları ortada. 6.000 TL'ye Hepsiburada, Trendyol vs.'de satılan sıfır bilgisayarlar şu an bu bilgisayarın yanından geçemez. Sizin dünyadan haberiniz yok. Uyumaya devam edin çocuklar. Uyandığınızda bu fiyatların daha da arttığını göreceksiniz çünkü.

Belli ki piyasadan haberiniz yok. Sahibinden.com'da bu tip bilgisayarlar için ortalama değer 5.000 liradan başlıyor. Siz herhalde 2012 Türkiye'sinde kaldınız. Ben de biliyorum normal şartlarda 6.000 etmediğini ama bilgisayar fiyatları ortada. 6.000 TL'ye Hepsiburada, Trendyol vs.'de satılan sıfır bilgisayarlar şu an bu bilgisayarın yanından geçemez. Sizin dünyadan haberiniz yok. Uyumaya devam edin çocuklar. Uyandığınızda bu fiyatların daha da arttığını göreceksiniz çünkü.

Koyun isterseniz ama kimse almaz, haberiniz olsun.

O paraya sıfır daha iyi notebooklar var.

6800-7000 bin e 1650'li sıfır laptop bulunuyor. İkinci el olarak 5000-5500 arasına bulunabilir anlamına geliyor. Ne anlatıyorsunuz?

6 bine MX450 ekran kartlı yeni nesil i5 işlemcili modeller satılıyor. Kim ne yapsın senin 4 yıllık 4. nesil Intel işlemcili GT740M'li bilgisayarını? Bu arada Sahibinden'de sizin 6 bine satmaya çalıştığınız model 2500 ile 3000 TL arasında fazlaca bulunuyor.

2500-3000'e satılan z510'lar ile bunun arasında RAM ve SSD farkı var. İlanları inceledim. Serbest piyasa sonuçta, istediğim fiyatı biçerim, satılır satılmaz. İnsanlar bazen 6000'e daha iyi özelliklerde ama tırıvırı marka olan bilgisayarlara para vermek yerine Lenovo gibi daha garanti ama daha düşük özelliklerdeki bilgisayarlara bu paraları veriyor. Siz belli ki piyasadan pek anlamıyorsunuz, normal. Daha geçen 6 ay evvel Lenovo T420 model çağdışından daha çağdışı olan bir bilgisayarı 2500'e sattım. Alan adam bu paralara Lenovo olmadığını, Lenovo dışında bilgisayar almak istemediğini söylemişti. Siz 6000'leri tırıvırı markalara vermeye devam edin, o sizin bileceğiniz iş. 6000 liraya hayvan gibi bir Lenovo bulun bu bilgisayarı bedavaya vereceğim.
Üslubun
6 bine MX450 ekran kartlı yeni nesil i5 işlemcili modeller satılıyor. Kim ne yapsın senin 4 yıllık 4. nesil intel işlemcili GT740M'li bilgisayarını? Bu arada sahibinden de sizin 6 bine satmaya çalıştığınız model 2500 ile 3000 TL arasında fazlaca bulunuyor.
Üslubunuza dikkat edin. Sizlere bir şey sordum, saygısızca "kim ne yapsın senin bilgisayarını" falan noluyoruz ya. Sen kimsin ki benle böyle konuşabiliyorsun. Hoşuna gitmediyse cevap vermez geçersin. Çattık resmen.

2500-3000'e satılan Z510'lar ile bunun arasında RAM ve SSD farkı var. İlanları inceledim. Serbest piyasa sonuçta, istediğim fiyatı biçerim, satılır satılmaz. İnsanlar bazen 6000'e daha iyi özelliklerde ama tırıvırı marka olan bilgisayarlara para vermek yerine Lenovo gibi daha garanti ama daha düşük özelliklerdeki bilgisayarlara bu paraları veriyor. Siz belli ki piyasadan pek anlamıyorsunuz, normal. Daha geçen 6 ay evvel Lenovo T420 model çağdışından daha çağdışı olan bir bilgisayarı 2500'e sattım. Alan adam bu paralara Lenovo olmadığını, Lenovo dışında bilgisayar almak istemediğini söylemişti. Siz 6000'leri tırıvırı markalara vermeye devam edin, o sizin bileceğiniz iş. 6000 liraya hayvan gibi bir Lenovo bulun bu bilgisayarı bedavaya vereceğim.
Üslubun.

Üslubunuza dikkat edin. Sizlere bir şey sordum, saygısızca "kim ne yapsın senin bilgisayarını" falan ne oluyoruz ya. Sen kimsin ki benimle böyle konuşabiliyorsun. Haddini bil terbiyesiz. Hoşuna gitmediyse cevap vermez geçersin. Çattık resmen.

Hoşunuza gitmediyse cevap vermeyin geçin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı