Lenovo Z510 Sisteme Yosemite Kurmak

Herhangi bir kombinasyonla biosa veya boot optionsa ulaşamadım. Yine reccovery tuşuyla boot optionsa girerek denedim. Yine aynı yerde restart attı kendine. Kuruluma basınca iki sn sonra gidiyor. Çözemedim bi türlü. :cry:

İşaretlemen gerekenlerin resmini yolluyorum ve komut satırını benim verdiğim gibi giriyorsun değil mi?

FullSizeRender-2.jpg

FullSizeRender-1.jpg

FullSizeRender-4.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Komut satırı derken? -v -x falansa hiç girmedim ve nasıl kullanacağımı bilmiyorum.
Ayrıca ben Inject Intel seçeneğini kaldırıyordum hep. Bir de senin gönderdiklerine göre yapayım kardeşim çok sağol.

-v yazan yerde herşeyi sil benim yazdıklarımı yaz
slide=0 dart=0 darkwake=0 nv_disable=1 -gux_defer_usb2 kext-dev-mode=1

Ben artık uyur sorun olursa sabah görüşürüz kardeşim iyi geceler diliyorum daha doğrusu iyi sabahlar ;)

@klnc Sonuç ne oldu acaba sistemi kurabildin mi?

Kardeşim sayende sistemi kurdum, Yosemite masaüstünü gördüm. Ancak hiçbir driverı kuramadım. Ekran kartını 4mb olarak görüyor. Fena şekilde kasıyor. Ses sürücüsü falan da yok daha. Sadece sistemi kurdum yani şimdilik, hatta şimdi giremiyorum. Cloverdan başlatıyorum, apple logosundan sonra reset atıyor bilgisayar. :cry: ne yapacağımı bilmiyorum gerçekten.

Şuan dışarıdayım gerisi kolay hallederiz yanlız eve dönünce yazarım sana :(

Ben geldim şimdi bilgin olsun sorun var mı?

Ekran kartını hala tanıtamadım, ses sürücüsü de yok. Yalnızca temel işletim sistemi kurulu. Onu da açarken ahiret sorusu gibi bilgi girmem gerekiyor başlangıçta ve çok bekletiyor. Çözemedim bir türlü (n)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı