Lenovo z580 Nvidia Denetim Masasında Sadece 3D ayarlar var

riddLe

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Adsız.png

Ekran Kartım GeForce 635m gördüğünüz gibi sadece 3d ayarlar var normalde ekran, video gibi ayarlarda olması gerekiyor ama yok. Konu açmadan önce araştırdım, gene technopatta benimle aynı sorunu yaşayan birisi şu konuyu açmış [Çözüldü] Nvidia Denetim Masası sadece 3D ayarları gözükmekte | Sayfa 2 | Technopat Sosyal çözüldü yazıyor ancak çözüm yok ortalıkta Recep Baltaş ekrana görüntü veren Intel Onboard gpu demiş, peki ekrana görüntüyü nvidia ekran kartım nasıl verecek ?

Not:Sürücüler güncel, hem Nvidia hem Intel.

Güncel. @Recep Baltaş sizi konuya bekliyorum. Ccleaner programında da yukarda Intel Graphics 4000 yazıyor orada GeForce 635m yazmasını nasıl sağlayacağız daha doğrusu yukarda ki mesajımda dediğim gibi ekrana görüntüyü nasıl GeForce635m verecek.

Bildiğim kadarıyla daha düşük enerji tüketmesi için İntel'in bu tümleşik kartları kullanılıyor. Nvidia'yı neden seçmek istiyorsunuz belirli bir amacı var mı?

Bildiğim kadarıyla daha düşük enerji tüketmesi için İntel'in bu tümleşik kartları kullanılıyor. Nvidia'yı neden seçmek istiyorsunuz belirli bir amacı var mı?
Splash Pro programından daha iyi verim almak için video ayarlarını yapacaktım nvidia denetim masasında bu ayarın olmadığını gördüm o yüzden.

Bu bir problem değil. Video ayarlarını intel denetim masası üzerinden yapabilirsin. 3d ayarlarından programı ekleyerek nvidia gpu ile çalıştırabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı