Lenovo Z580'e GTX680M Takmak

• Konuyu başlatan polatxp635
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 13B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
P

polatxp635

Ziyaretçi
Öncelikle Recep abi ben ebay'dan GTX 680 MXM buldum 790$'a. Sence bu fiyat iyi mi? İyi değilse uygun fiyatlı bir site bulup linkini verir misin? Asıl soracağım sorular ise bende Lenovo Z580 İntel Core i5 3210m işlemci, 8 GB Ram, 2 GB 128 bit GT 635M var. Bunun grafik kartı iyi değildir muhtemelen. Eğer GTX 680 MX 'i takarsam bilgisayarıma uyumlu olur mu? Yoksa GTX 670 mi takmalıyım. Bios update nasıl oluyor. Eğer ekran kartı ile uyumlu biosum yoksa nasıl güncelleyeceğim.Şimdiden teşekkürler...:confused:

790$'a yeni laptop alabiliyorsun. Maliyet korutmuyor. Almanın bir mantığı yok. Lenovo Z580'de MXM olduğunu hiç sanmıyorum açıkçası. Yani şu an yapabileceğin en iyi şey bu sürücüyü kurmak ve idare etmek:

Drivers | GeForce

Eğer 635M varsa ancak 650M veya 660M (ki bence çok zor) takabilirsiniz. Zira sökülen kart ile takılan kartın güç tüketimi eşit olmalı. Biraz aradım ama upgrade edebilen görmedim..

Valla ben olsam yapmazdım. Bu işin riski çok. Bide laptopun ona yetecek güç sağlayamaz büyük ihtimalle. Çünkü sen 635 kullanıyorsun ve 680MX e geçiş yapmaya çalışıyorsun.

Güç adaptörünün üzerinde 100-240 V 1.5 A yazıyor. Sizce yeterli mi?

- - - Güncellendi - - -

Bilgisayarın markası "Lenovo z580 20135" modeli. İnternete yazıp aratın belki bulursunuz.

- - - Güncellendi - - -

Kimse bilmiyor mu Lenovo Z580'in upgrade edilip edilmeyeceğini?

Bir soru için 3 ayrı hesap açmanın nedeni nedir?

Çünkü hesaplarıma Türkçe yazım hatası falan diye yasaklıyorlar onun için

- - - Güncellendi - - -

Recep abi bir şey söylemeyecek misin? GTX 680 MX veya GTX 670 M takabilir miyim? Yardımcı olursan sevinirim.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar ben vazgeçtim GTX 670 M takacağım. Hem bilgisayarın gücü için hem de ucuza bulduğum için. Technopat sitesinden öğrendiğime göre Recep abi de ondan almış 256$'a.

Linki ise :

http://www.ebay.com/itm/NEW-Nvidia-...raphics_Video_TV_Cards_TW&hash=item2579748608

Son düzenleyen: Moderatör:
O bilgisayara hiçbir şekilde GTX 670M takabileceğini sanmıyorum. Rehberde yazdıklarımı dikkatli oku. Bir de madem laptop sende var, söküp bak bakalım MXM mi değil mi... ;)

Bence kartların güç tüketimlerine bir daha bak. GT635 ile 680 veya 670 arasında ciddi tüketim farkı olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı