LENOVOV15 G4 Intel Core I5-12500H laptop nasıldır?

İlk attığımı alayım yoksa 13. nesili mi çok fark olur mu ilk attığımı başka yerden 16 k ya alacağım 2 k fark var değer mi biri Lenovo diğeri HP bu da kasa olarak fark eder mi?

Hocam galiba bunu alacağım şarjı falan ne kadar gider bir de buna RAM takviyesi falan yapılır değil mi?
13. Nesil aşırı fark olmaz muhtemelen hocam ama elbette daha iyi. Dell harici ekran kartı var, o yüzden işlemciniz çok ısınmaz diğerlerine göre çünkü içindeki ekran kartını kullanmayacak.

Ram takviyesini satıcıya sorarsanız daha iyi olur hocam boş slot var mı diye. 2x4 var ise olmaz.

Oyun oynarken şarjı çok gitmez muhtemelen hocam doğal olarak, oyunları prize takılı oynayın yoksa pilin ömrü çok gitmez. Oyun dışında pil 4 saat gider, ki doğal.

Dell Vostro markası kaliteli mi Lenovo'nun yanında bu markayı ilk defa duyuyorum.
Evet hocam Dell'de güzel markadır, uzun zamandır piyasada.

Oyun oynarken şarjı çok gitmez muhtemelen hocam doğal olarak, oyunları prize takılı oynayın yoksa pilin ömrü çok gitmez. Oyun dışında pil 4 saat gider, ki doğal.

Evet hocam Dell'de güzel markadır, uzun zamandır piyasada.

Hocam bu ürünün açıklamasında i5 11. nesil olduğu başlıkta da 12. nesil olduğu yazıyor hangisi doğrudur.

Hocam bu ürünün açıklamasında i5 11. nesil olduğu başlıkta da 12. nesil olduğu yazıyor hangisi doğrudur.
Onu satıcıya sor kısmından satıcıya sorarsanız daha iyi olur hocam.

Sabah bir şey yazmıştım cevap için ama sunucular kapanınca mesaj gitmemişti. Ne yazdığımı da unuttum 😀.

Onu satıcıya sor kısmından satıcıya sorarsanız daha iyi olur hocam.

Sabah bir şey yazmıştım cevap için ama sunucular kapanınca mesaj gitmemişti. Ne yazdığımı da unuttum 😀.

Hocam bütçemi bir şekilde Max 26 k olacak şekilde arttırdım Monster almayı düşünüyorum nasıldır.

Monster tavsiye edilmiyor genelde hocam, bazıları güzelken bazıları kötü olabiliyor.
Acer Nitro veya Asus Tuf modellerine bakın, fiyatınıza denk düşenler arasından karar verin derim.

Intel olan işlemci ile diğer iki AMD işlemcisi arasında aşırı fark yok hocam, AMD çok küçük farkla biraz daha iyi performans verebilir ama fark etmezsiniz muhtemelen. Ekran kartı olarak elbette ilk attığınız 4050 6GB daha iyi.
Size tavsiyem ilk laptopu alıp (i5-12450H olan) 8 GB RAM ekleme yapmanız. Yorumlarında yazana göre zaten 1x8, boş ram slotu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı