Lens kullanmak zararlı mı?

İddia değil gerçek ameliyatı olanların 5 10 sene sonra çoğunun başına gelen olaylar bunlar bu arada göz doktorları neden olmuyor lazeri hiç düşündün mü? Ben haftalarca araştırdım göz çizdirme işi hiç de söylendiği gibi iyi bir şey değil göz çizdirmede yeni metotlar bulmuya çalışıyorlar yani şu anki yöntem mükemmel değil. Kesin çözümde değil.

Tamam, kanıt ve kaynak göster. Ayrıca kişiden kişiye değişen şeyler fayda ve zararları. 50 yaşında gözünü çizdirip memnun insan bulamazsın.

Tamam, kanıt ve kaynak göster. Ayrıca kişiden kişiye değişen şeyler fayda ve zararları. 50 yaşında gözünü çizdirip memnun insan bulamazsın.

Kişiden kişiye değişmiyor 3 5 kişi yaşamıyor bu sorunları neredeyse herkes yaşıyor ameliyattan sonra kullanıcı yorumlarına bakmanız yeterli herkes mi yalan söylüyor en büyük kanıt göz doktorları bile olmuyor lazer.

Kişiden kişiye değişmiyor 3 5 kişi yaşamıyor bu sorunları neredeyse herkes yaşıyor ameliyattan sonra kullanıcı yorumlarına bakmanız yeterli herkes mi yalan söylüyor en büyük kanıt göz doktorları bile olmuyor lazer.
Göz doktorları olamadığı için olabilir mi? 25-30 yaşından sonra korneanın esnekliği azalıyor ve bundan dolayı da ameliyat imkansız hale geliyor. Kimi kişilerde ameliyattan 2 ay sonrasına kadar sorunlar olabilirken kimi hiç yaşamıyor. Kulaktan dolma saçma sapan bilgilerle insanları yanlış yönlendirmemelisin.

Gece dışarıda sokak lambalarından vesaire rahatsız oluyormuşsun bilgisayara bakarlen felan bunlar doğru mu
Günde 5-6 saat geçiriyorum bilgisayar başında, öyle bir şey yaşamadım. Ameliyattan sonraki ilk 1 ay görüntü bulanık oluyor, onun dışında sorun yaşamadım.

Göz doktorları olamadığı için olabilir mi? 25-30 yaşından sonra korneanın esnekliği azalıyor ve bundan dolayı da ameliyat imkansız hale geliyor. Kimi kişilerde ameliyattan 2 ay sonrasına kadar sorunlar olabilirken kimi hiç yaşamıyor. Kulaktan dolma saçma sapan bilgilerle insanları yanlış yönlendirmemelisin.

Yanlış yönlendiren sensin. Amaan ne yaparsanız yapın yaktirin gözünüzü 5 10 yil sonra ağlarsınız.

Göz doktorları onu yapmıyor bunu yapıyor değil de, konuyla ilgili makaleler var mı onlara baksanız daha sağlıklı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bahsettiğim sorunları anlatılmış kanıtlarıyla lazer ticarete dönmüş geçici ve ağır yan etkileri olan faydasız bir operasyondur geri dönüşü yok bu işin. Benim dediğim gibi kısa vadede herkes memnun gibi gözüküyor uzun vadede sonuçlar çok kötü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı