Letgo dolandırıcı

Kaleo

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Letgo üzerinden satış yapıyordum, sattığım ürünler ile ilgilenen bu şahıs inatla takas teklif ediyor, takas seçtiğim ürünün sıfırından pahalı olmasını geçtim üzerine para istiyor. Kabul etmiyorum hakaret ediyor, takas teklifini veren o hakaret eden de o. Neyse profilini incelediğimde satış politikası, açıklamaları, Q8400'e (i5 ayarında) yazması, bana bozuk kartı satmaya çalışması, gözüne kestirdiği ürünleri sıfırından fazla fiyata satması, inatla takas teklif etmesi... Daha neler sayardım da bunları yüzüne vurduğumda şahısın verdiği yanılar ise;

''-Herkes ekmeğinin peşinde
-Zorla birşey satmıyoruz
-Sanane seni ne rahatsız etti ??''

Şahısın profilini inceleyebilirsiniz, ben hakaret dolusu mesajlarını Letgo'ya şikayet ettim ve profilini engelledim.

Ve bazı kazık ürünleri;
https://www.letgo.com/tr-tr/i/stok-fan_1563dc5c-bb84-4646-b5e7-7f981401c182 = 135 TL

Rampage FROSTY-R 3Pin 120mm AM4 Ready 1600Rmp Kırmızı Led Fiyatı = Sıfırı 85 TL

https://www.letgo.com/tr-tr/i/1gb-256bit-ekran-karti_23d039ee-5453-4cf4-b6c2-c0f63f14987a = GT 9800 300TL

Letgo'da bunun gibi birçok pislik insan var. Laptop satışı sırasında randevu ayarlayıp randevuya gelmeyenler mi dersin, fiyat pazarlığı yapıp iyice ukalalık yapan mı dersin. Şöyle bir örnek yazayım. 1150 liraya satılığa koyduğum laptop vardı. Eleman 900 olur mu yazdı. Epey bi konuşmadan sonra 950 son dedim. Tamam, yarın size yazacağım dedikten sonraki gün aynı kişiden gelen mesaj; "800 olur mu?"

Üzücü olan bu insana inanıp bu fiyata bu ürünü almaları, insan diyorum bu arada kusura bakmayın.

Taze olay. Sabah Letgo üzerinden bir laptop gördüm. Monster serisi i7 7.nesil işlemcili falan falan. Siz hesap edin işte üst düzey bir cihaz. Fiyat olarak da 2500 koymuş. Kutulu garantili cihaz. Parayı gönder cihazı kargolarım diyordu. Nasıl güveneceğim dediğimde IBAN verdi bir de ben polisim demez mi :) Bende çok güzel isabet olmuş bende polisim iyi anlaşırız dedim. Mutlaka görüşüyoruz o zaman. Ya ben gelirim ya da arkadaşlar gelecek zaten dedim. Engellendim telefon kapandı hesap silindi. Bu günlük onlara bu g.t korkusu yeter :)

Not: Polis falan değilim

Yeni konular

Geri
Yukarı