Letgo dolandırıcılığı

Ömer Faruk atalanın dosyasından dönüş ya da gelişme olan var mı? Arkadaşlar?

Ömer Faruk atala ile ilgili Letgo avukatı devrede mağdurların dosyasını birleştiriyoruz mağdur olan bana mesaj atsın.

Kartaloğlu ulaş bana dostum.

Hocam son durum nedir? Bende bu adama bulaştım, yolladım parayı eşinin IBAN'ına ne açıyor ne cevap veriyor.

Selamünaleyküm cümleten arkadaşlar. Ben Letgo'dan 7 Mayıs'ta ekran kartı aldım GTX970 ama adam kargo takip numarasını bin türlü şeyi bahane etti vereceğim dedi, vermedi. Kargo güya gelmiş geri adama gitmiş tekrar gönder dedim. Takip kodunu da vererek ama dedim tamam dedi ama yine takip kodu falan gelmedi. Satıcının IBAN'daki ismi Ömer Faruk atala aras alektronik. IBAN'ı falan her şeyi var. WhatsApp konuşmalarında da parayı ne amaçla gönderdiğim belli. Arıyorum açmıyor, yazıyorum bakmıyor. Burada daha önce aynı kişi hakkında konu açılmış ve kapatılmış. Konu sahibi tarafından sorunun çözüldüğü söylenmiş bana ulaşabilirse sevinirim. Ne yapacağımı bilemedim. 15 gün oldu daha beklemeye devam ediyorum hiçbir haber yok.

Hocam son durum nedir? Arife günü Letgo üzerinden bağlantıya geçtim şahıslar. Bu sefer ata elektronik olarak hesap açmış. Xiaomi Mi Box S Android Smart TV ürünü almak için konuştuk. Letgo üzerinden yazdı sonra +90 552821 61 79 numaralı telefondan kendisi aradı, fiyata anlaştık vs. bana eşi Rabia Atala'ya ait Garanti Bankası IBAN'ı verdi bende ücreti yolladım. Bayramda kargolar kapalı diye iletişime geçmedim. Dün aradım açmadı yazdım dönemdi. Bir de wp işletme hesabı kullanıyor. Yazıştığımız ilk mesajlar 24 saat sonra silindi. Maalesef SS alamadım. Ben kendi sohbet ayarlarımı düzenledim ve artık son konuşmalarım silinmiyor. Bu sefer de kendisi cevap vermiyor. Arıyorum açmıyor. Ne yapacağım bilemedim. Uzun bir mesaj attım iade yapın yoksa savcılığa gideceğim dedim cevap bekliyorum. Eğer sizlerde son durum nedir? Yardımcı olabilir misiniz?

Selamünaleyküm cümleten arkadaşlar. Ben Letgo'dan 7 Mayıs'ta ekran kartı aldım GTX970 ama adam kargo takip numarasını bin türlü şeyi bahane etti vereceğim dedi, vermedi. Kargo güya gelmiş geri adama gitmiş tekrar gönder dedim. Takip kodunu da vererek ama dedim tamam dedi ama yine takip kodu falan gelmedi. Satıcının IBAN'daki ismi Ömer Faruk atala aras alektronik. IBAN'ı falan her şeyi var. WhatsApp konuşmalarında da parayı ne amaçla gönderdiğim belli. Arıyorum açmıyor, yazıyorum bakmıyor. Burada daha önce aynı kişi hakkında konu açılmış ve kapatılmış. Konu sahibi tarafından sorunun çözüldüğü söylenmiş bana ulaşabilirse sevinirim. Ne yapacağımı bilemedim. 15 gün oldu daha beklemeye devam ediyorum hiçbir haber yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
geçmiş olsun boşa yorma kendini hemen savcılığa git rabia atala ve ömer faruk atala adına suç duyurusunda bulun
Sana elli türlü yalan söyleyecek sakın kendini yorma zaman kaybetmeden hemen şikayetini en yakın savcılığa yap

geçmiş olsun boşa yorma kendini hemen savcılığa git rabia atala ve ömer faruk atala adına suç duyurusunda bulun
Sana elli türlü yalan söyleyecek sakın kendini yorma zaman kaybetmeden hemen şikayetini en yakın savcılığa yap

Siz savcılık süreci devam ediyor mu ? Bi sonuç aldınız mı ? Birde dosya birleştirme mümkün mü ?

Sen şikayetin yap kardeşim savcıya onlara zaten isim girimce kim berde şikayet etmiş görüyor vakit kaybetme hem rabia atala hem ömer faruk atala adına şikayette bulun
Hem kendisi hem karısı bunişin içinde çeksinler cezalarını paranınyollucam dşye oyalayacak sakın kanma 1 senedir bekleyenler var
Benim tarih belli 01/07/2022 de mahkeme var avukat tuttum hem mahkeme hem avukat masrafını bu ömer faruk atalaya ve rabia atala ya ödedetecem hemde zararımı 😂😂

Son düzenleme:
Sen şikayetin yap kardeşim savcıya onlara zaten isim girimce kim berde şikayet etmiş görüyor vakit kaybetme hem rabia atala hem Ömer Faruk atala adına şikayette bulun
Hem kendisi hem karısı bunişin içinde çeksinler cezalarını paranınyollucam dşye oyalayacak sakın kanma 1 senedir bekleyenler var
Benim tarih belli 01/07/2022 de mahkeme var avukat tuttum hem mahkeme hem avukat masrafını bu Ömer Faruk atalaya ve rabia atala ya ödedeteceğim hem de zararımı 😂😂

Çok sağ ol hocam bende bugün gidip savcılığa şikayet edeceğim. Bakalım süreç ne kadar uzayacak inşallah senin işin çözülür. Eğer bir gelişme olursa bilgilendir lütfen

Pahalı sayılabilecek ürünleri lütfen yüz yüze görüşmeden almayınız. Bariz şekilde dolandırıcı belli olduğu insanlara bile inanıyorlar bazen. Herkese geçmiş olsun, umarım zararınızı karşılayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı