Letgo Dolandırıcılığı

Tek yapabileceğin şey, telefonun faturası varsa eğer çalıntı ihbarı yap.
O zaman telefonuna uğraşmadan kavuşursun. Faturan da yoksa eğer adamın insafına kalmış.
Telefonu ikinci el aldım. Ama faturası elimde. Sanırsam yine olmayacak.
Suçu letgoya atmakta güzelmiş.. Telefonu ilk teslim edip sonra EFT ile para beklersen olacağı bu. Hata yapmışsınız polise açıklasanız polis bile güler size.
Letgo'ya suç attığım falan yok. Sadece fikir almak istiyorum. O yüzden konu açtım.

Millet parasını aldığı ürünü göndermiyor siz parasız ürün veriyorsunuz. Yanlış. Ayrıca savcılığı telefonun faturası ile gidip imei engellemesi ve telefonun kullanılması durumunda kimler tarafından kullanıldığının takibini filan gerceklestirebilirsiniz. En azından telefonu alan kişileri bulun. Gerisi gelir.

ne yiyip ne içiyorsunuz anlamadım ürünü elden veriyorsunuz parayı eft ile almayı bekliyorsunuz adama bedavaya vermişsin resmen geçmiş olsun hiçbirşey olmaz bu da size ders olsun birdaha para almadan kimseye bir şey vermezsiniz

Parayı almadan neden telefonu verdiniz 2021 yılında yaşıyoruz dostum! Geçmiş olsun çok zor alması. Letgo'ya başvur. Polis çok bir şey yapmaz büyük ihtimalle. Bir yerde buluştuysanız mobese kayıtlarından adam takip edilebilir.

Geri
Yukarı