Letgo "satıcının hesabı inceleme altına alındı" ne anlama geliyor?

Ivae

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Bugün Letgo'dan krampon beğendim ve ücretini havale ettim ve satıcı ürünü cuma günü kargoya verdiğini söyledi. Bugün mesajlara öylesine bakayım dedim ne göreyim "hesap inceleme altındadır" 😀 bu satıcının dolandırıcı olduğunu mu gösterir çünkü daha önce satışı vardı veya kendi kural ihlali yüzünden mi böyle oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Bugün Letgo'dan krampon beğendim ve ücretini havale ettim ve satıcı ürünü cuma günü kargoya verdiğini söyledi. Bugün mesajlara öylesine bakayım dedim ne göreyim "hesap inceleme altındadır" 😀 bu satıcının dolandırıcı olduğunu mu gösterir çünkü daha önce satışı vardı veya kendi kural ihlali yüzünden mi böyle oldu?
Bi' kere havale yaparaktan kendin dolandırılmaya davetiye çıkarmışsın. Git bir bardak su iç o paranın üstüne.

Yıllardır Letgo'da satış yaparım hiç başıma gelmedi çünkü uygun satsamda ukala insanlar denk geliyor ağzının payını verip gönderirim sonra o ukala böyle ucuz satıyorum diye ilana koyan dolandırıcılara parasını kaptırır ve avucunu yalar sonra soğuk su içer geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı