Letgo'daki satıcının dolandırıcılığı

Gulyabani72736

Zeptopat
Letgo'dan aldığım oyuncu sisteminde dolandırıldım. Ne yapmam lazım? Sistem bu ilanda yazan:
  • Ryzen 5500
  • RX 6600 XT MSI
  • 8x2 = 16 GB RAM
  • ASUS EX320 Anakart
Hiçbir parçaları farklı gelmedi ekran kartı dışında. Ekran kartının MSI RX 6600 XT gelmesi gerekirken AXLE diye bir markanın RX5500 XT'si gelmiş. Bende pek bilgisayardan anlamıyordum. Arkadaşım fark etti AMD'nin uygulamasına girip. Baktı ekran kartının markasına adamlarla 2-3 aydır uğraşıyoruz. Engellediler her yerden. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Letgo'dan aldığım oyuncu sisteminde dolandırıldım. Ne yapmam lazım? Sistem bu ilanda yazan:
  • Ryzen 5500.
  • RX 6600 XT MSI.
  • 8x2 = 16 GB RAM.
  • ASUS EX320 anakart.
Hiçbir parçaları farklı gelmedi ekran kartı dışında. Ekran kartının MSI RX 6600 XT gelmesi gerekirken axle diye bir markanın RX5500 XT'si gelmiş. Bende pek bilgisayardan anlamıyordum. Arkadaşım fark etti AMD'nin uygulamasına girip. Baktı ekran kartının markasına adamlarla 2-3 aydır uğraşıyoruz. Engellediler her yerden. Ne yapmam lazım?

Aradan 2 3 ay gectikten sonra artık iş işten çok da geçti keşke bu gibi durumlarda elden teslim alıp iyice bir inceleseydiniz.

• Ryzen 5500
  • RX 6600 XT MSI
  • 8x2 = 16 GB RAM
  • ASUS EX320 Anakart
Hiçbir parçaları farklı gelmedi ekran kartı dışında. Ekran kartının MSI RX 6600 XT gelmesi gerekirken AXLE diye bir markanın RX5500 XT'si gelmiş. Bende pek bilgisayardan anlamıyordum. Arkadaşım fark etti AMD'nin uygulamasına girip. Baktı ekran kartının markasına adamlarla 2-3 aydır uğraşıyoruz. Engellediler her yerden. Ne yapmam lazım?
Dolandırılmışsın dostum, polise başvur yapacak en sağlıklı şey olur

Geri
Yukarı