Letgo'da dolandırıldık

Önce parayı yollamak = Kargoya verdikten sonra parayı yollamak

Aynı şey. Eline ürün ulaşsa bile bir sıkıntısı var mı yok mu diye konrol edip ondan sonra yollayacaktın. Çok yazıldı buralarda, çok konuşuldu keşke takip etseydiniz biraz. Devir değişiyor insanlarda şeref haysiyet kalmadı hayvan gibi yaşıyorlar.

Çok basit, savcı kargodan kamera kayıtlarını isteyecek 😎

Kargoya kutu, paket içerisinde götürmüş olabilir bu da kamera kaydında çıkmayacaktır maalesef. Eğer elinde iki adet kabak gibi HDD ile gitmişse işler değişir ama düşük bir ihtimal gibi geliyor.

Savcılığa gitmezsen seni daha çok öperler kardeşim. Hakkını aramazsen büyük kerizsin, kusura bakma.
Kargoya kutu, paket içerisinde götürmüş olabilir bu da kamera kaydında çıkmayacaktır maalesef. Eğer elinde iki adet kabak gibi HDD ile gitmişse işler değişir ama düşük bir ihtimal gibi geliyor.
Ekran kartını kutusu ile satışa çıkarmışsa boyut farkı delil teşkil edebilir.

Konudan hariç bilginiz olsun diye söylüyorum. Bu tarz yerlerden alışveriş yapmayın yapacaksanız safe trade sistemi olan yerlerden yapın. Siz parayı şirkete gönderirsiniz ve şirket siz kargoyu teslim alıp onay vermeden parayı satıcıya vermez.

Savcılığa gitmezsen seni daha çok öperler kardeşim. Hakkını aramazsen büyük kerizsin, kusura bakma.

Katılıyorum. Zaten sonuçlanmasa bile ne kaybedersin ki? Ben "şikayet etme sonuç alamazsın"cıları anlamıyorum et şikayetini sonuçlanmayınca seni hapse atacak halleri yok, fakat adam hakkında 100 kişi daha şikayet ederse (yani her dolandırdığı bir şey olmaz deyip susmak yerine şikayet ederse) savıcılık illa bir şeyler yapacaktır.

Geri
Yukarı