Letgo'da dolandırıldım

Olay gerçekten aşırı komik. Adam bilgisayar tamircisiymiş, gittim yanına. FurMark testi 15 dakika yaptı kartta bir sorun gözükmüyordu.
Şimdi ipin kopuş noktası geliyor. 300 TL verdim aldım kartı eve geldim taktım LoL'e girdim 5-10 dakika sonra donmaya başladı ve birden görüntü gitti.
Olan 300 TL'ye oldu siz yine de dikkat edin. Bir de bu kişinin Letgo hesabında 20 yorum yapılmış ve hepsi 5 yıldız vermişti. Bütün yerlerden onaylamıştı hesabını.
Bir sürü ürün sattığı ilanlarından belliydi. Ne kadar güvenilir olursa olsun 2. el her zaman risktir unutmayın. Aldığınız kartlar birkaç ay sonra da bozulabilir bir anda da.
Dikkatli olun.
Heryerde doğruladıysa ulaşabilirsiniz ulaşamadıysanız, letgo ya söyleyin, herhalde 300 lira için telefonunu, Facebook vb. Kapstmamıştır tamamen

Heryerde doğruladıysa ulaşabilirsiniz ulaşamadıysanız, letgo ya söyleyin, herhalde 300 lira için telefonunu, Facebook vb. Kapstmamıştır tamamen
Az önce ulaştım diyor ki ben kartı sana sağlam verdim karışmam falan.
Bilgisayarcılara güven olmuyor gerçekten. Sadece Furmark testine güvenmemek lazımmış kart fırınlanmış belli ki bu adam da 10 dakika test yapıp satıyor.

Bilgisayarcılara güven olmuyor gerçekten. Sadece Furmark testine güvenmemek lazımmış kart fırınlanmış belli ki bu adam da 10 dakika test yapıp satıyor.
O zaman kart sizin sistemde çalışmıyor olabilir. Adama söyleyin tekrar test yapın onun sisteminde.

Bilgisayarcılara güven olmuyor gerçekten. Sadece FurMark testine güvenmemek lazımmış kart fırınlanmış belli ki bu adam da 10 dakika test yapıp satıyor.

Anlamanın en iyi yolu gidin aldığınız kişinin yanına bir daha o anda test edin.

Sizin sisteminizde bir problem yok değil mi? Hani PSU'nuz belki yetersiz gelmiş olabilir. İyimser açıdan bakmaya çalışıyorum. Çünkü dolandırıldıysanız yazık olmuş gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı