Letgo'da kimseye güvenmeyin

Bana bunun suriyelisi denk gelmişti, suriyelilere zerre haz etmem işi cinselliğe çektim (yapacağımdan değil) sonra kadın kendi kendine sexting yaptı sonra da engelledi hayatımın en eğlenceli günüydü.

Vurup geçtikten sonra gelen aids pişmanlık hissi.

Al birini vur ötekine.
Şimdi oldu 🤣

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-05-05-20-36-05-563_com.abtnprojects.ambatana.jpg
    Screenshot_2022-05-05-20-36-05-563_com.abtnprojects.ambatana.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 57
Telefona ihtiyacım vardı bitane buldum işte, telefonu getiren öğrenci ve bende öğrenci olduğum için , birbirimizin halinden anlarız dedim ama yanında kontrol ettiğim zaman elbette cihaz bariz bir şekilde ölü gözüküyordu ancak yinede yarım saat cihazı inceledim hiçbir sıkıntı yok. Ayrildim ordan ,abimin ofisine gittim ,ilk başlarda kimsenin haberi yok telefon aldiğimdan, sonradan öğrendiler.Her neyse cihaz dikkat ettim pili çabuk bitiyor ,ekranı gohst screen sorunu oluyor.Cihaz LG v4 4/64 cihaz ancak orjinali de çöp diye tahmin ediyorum.Eskiden elimdeki ile idare etmek yerine bir yerde birşey görsem benimde olsun derdim ama her insanın illaki çeşitli hataları oluyor.Bende bir yandan hızlı biten şarjı için hızlı şarj desteğinden dolayı bir şarj aleti , yetmedi bir tane de batarya aldim oda nafile cihaz iyice ölmüş.Bende sinirden önce duvara sağlam bir şekilde geçirdim sonra sinirimi alamadım pense ile heryerini parçaladım.Urfadan Ankara'ya gidince bir süre kullandım ancak beni maddi anlamda çok zora soktu.

Al birini vur ötekine.
Şimdi oldu 🤣

Şaka gibi yahu 🤣 nereden biliceğiz senin o çamaşır makinesini kuran kursuna götüreceğini yani ben olsam kuran kursuna gerçekten götüreceğini bilsem ben 350 TL'ye verirdim bir de kuran kursunda çamaşır makinesi ne yapsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı