Letgo'da satış yaparken neye dikkat etmeliyiz?

Yapacağın şey şu:
İlk önce buluşacağın yeri iyi seç avm cafe vs.. kamerası olan ve güvenliği olan yerleri tercih et.

Yanında mümkünse bir arkadaşın kardeşinle git.

Cihazı göster cihazla ilgili anlaştığın fiyatın altına tekrar anlaşmaya çalışırsa satma ve orayı terk et.

Sattıktan sonra parayı direk hesabın olan atm ye götür yatır.

Birde şahısın fotosunu vs çekebilirsen elinde koz olur.

Bir sürü ürün sattım letgo'dan ufak tefek şeylerde pek dikkat etmesem de özellikle telefon sattığım kişilerden kimlik istedim (Malum olaylar yüzünden sıkıntı olursa diye).

En başta ürününü Letgo çöplüğünde satmayarak başlanabilir.

O kadar ölücü var ki ek olarak Letgo'da...

Para sahte mi, bu adam katil mi, acaba dolandırıcı mı diye paranoyak gibi düşünürsen ikinci el satış yapamazsın ki?

Sorunsuz da çok satışım oldu orası ayrı ama genelde ölü fiyat veriyorlar mesela geçen hafta elektrikli ızgara sattım adam ile 150₺'ye anlaştık geldiğinde 125₺ çıkardı dedim neden, benzim parasıymış uğraşmadım hiç verdim sonra s*ktirdi gitti. 25₺ için şereflerini satıyor karaktersizler.

4750 TL'ye bilgisayarım için anlaştık, geldi 4500 çıkardı :D vermedim :D adam olsaymış :D

Evime geldi denemek için Allah yukarıda yamuk yapsaydı, odaya kapattığım köpeğimi bir salardım yerdi onu orada :D
Bu arada köpeğim salondaydı kapıyı kapattım ki gelenler korkmasın ve oda bir şey yapmasın diye.

250₺ adama da koymaz da işte p*C'lik olunca maksat insanlar karaktersizleşebiliyor.

Geri
Yukarı