Letgo'da satış yaparken neye dikkat etmeliyiz?

Anlatın merak ettim.

Lacoste saatimi satacaktım, adamla anlaştık Antalya'da yaşıyorum Hurdacılar sitesini bilen bilir serseri dolu zaten. Adam dedi ki motorum sanayi de o yüzden şu an yok tamam dedim ben getiririm. Adam gelince ara beni dedi aradım 6 kişi geliyordu karşıdan adamla beraber (Max 18 yaşında keko) ben de 16 yaşındayım. Üzerime koştular ben anlamadım ilk önce ittiler yere düştüm telefonu saaati ve AirPods'u alıyordu kekolar. Tam o sırada polis geldi yere atıp kaçtılar telefonun koruma camı kırıldı, saatin kasası çizildi AirPods'a da bir şey olmadı. Hayatım kayıyordu kıscası. Karşı koysam biliyorsunuz hikayenin sonunu...

Lacoste saatimi satacaktım, adamla anlaştık Antalya'da yaşıyorum Hurdacılar sitesini bilen bilir serseri dolu zaten. Adam dedi ki motorum sanayi de o yüzden şu an yok tamam dedim ben getiririm. Adam gelince ara beni dedi aradım 6 kişi geliyordu karşıdan adamla beraber (Max 18 yaşında keko) ben de 16 yaşındayım. Üzerime koştular ben anlamadım ilk önce ittiler yere düştüm telefonu saaati ve AirPods'u alıyordu kekolar. Tam o sırada polis geldi yere atıp kaçtılar telefonun koruma camı kırıldı, saatin kasası çizildi AirPods'a da bir şey olmadı. Hayatım kayıyordu kıscası. Karşı koysam biliyorsunuz hikayenin sonunu...
Hocam siz iyi paçayı kurtarmışsınız. Ben de Antalya'da yaşıyorum, böyle bir site adı duymadım ama adından nasıl bir mahalle olduğu belli oluyor.

Sorunsuz da çok satışım oldu orası ayrı ama genelde ölü fiyat veriyorlar mesela geçen hafta elektrikli ızgara sattım adam ile 150₺'ye anlaştık geldiğinde 125₺ çıkardı dedim neden, benzim parasıymış uğraşmadım hiç verdim sonra s*ktirdi gitti. 25₺ için şereflerini satıyor karaktersizler.

Çok geçmiş olsun hocam. Bence ülkedeki bütün serseriler sınır dışı edilmeli. Bu tarz durumlara karşı yanınızda birisi ile gidebilirsiniz parayı almaya.

Ne saçma bir yaklaşımdır bu. DH formunu sevmeye bilirsiniz ama böyle söylemek icap etmez.
Hocam siz öyle değilseniz kendi üsütnüze alınmayın. Herkese hitaben böyle bir şey söylemedim.

@qweqweee Ayrıca benim DH ile ilgili herhangi bir alıp verememezliğim yok, ama böylesi insanların olmadığı da inkar edilemez :)

Lacoste saatimi satacaktım, adamla anlaştık Antalya'da yaşıyorum hurdacılar sitesini bilen bilir serseri dolu zaten. Adam dedi ki motorum sanayi de o yüzden şu an yok tamam dedim ben getiririm. Adam gelince ara beni dedi aradım 6 kişi geliyordu karşıdan adamla beraber (Max 18 yaşında keko) ben de 16 yaşındayım. Üzerime koştular ben anlamadım ilk önce ittiler yere düştüm telefonu saaati ve AirPods'u alıyordu kekolar. Tam o sırada polis geldi yere atıp kaçtılar telefonun koruma camı kırıldı, saatin kasası çizildi AirPods'a da bir şey olmadı. Hayatım kayıyordu kıscası. Karşı koysam biliyorsunuz hikayenin sonunu...

Eğer yarın akşam 12'ye kadar bir şey yazamazsam aynı olayı ben de yaşamış olabilirim. :D.

Geri
Yukarı