Çözüldü Letgo'daki adamla iletişim kurabilecek miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusufsendogan

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Koltuk arayışına çıktım ve Letgo'da "Zio Venom Kumaş Oyuncu Koltuğu" buldum.
-"İndirim var mı?" fakat tek tik oldu. Mesaj gitmemiş gibi görünüyordu.
Tam 2 gün geçti ve cevap geldi satıcıdan.
Dün ben de "Kontrol edeyim bi, mesaj gelmiş mi?" derken gördüm satıcının mesajını. (Bildirim gelmiyor, kendimiz kontrol edince mi gidiyor mesaj acaba?)
Dündü işte. Tekrar yazdım, adam yine 2 gün olacak tık yok. 2 3 kişiye daha yazmıştım 5 6 gün önce(Letgo üzerinden). Onlar görmediler hala.
Dedim acaba, adamla bir daha iletişe geçemeyeceğiz mi?

Şikayetvar'da okuduğuma göre, 2 gün mevzusu ve uygulamaya manuel girince, mesajların gittiği söyleniyor. Bu problemi yaşayıp, tavsiye vermek isteyen varsa; deneyeyim dediklerinizi.

Dolap iyi hoş da çok komisyon alıyor ya. Zaten düşük ücretli bir şey satıyor 50 TL'sini o cukkalıyor. Alıcı da daha ucuza teklifte bulunuyor. Çık çıkabilirsen işin içinden. :D
İlla ki, yazılımcı yapacaklar beni. Zorunda kalmak daha iyi, yapmak zorunda kalıyorsun. Öğreniyorsun mevzuyu.

Hala beklemede ilan. Siz benim ilanıma mesaj atabilir misiniz? Mesaj atma kısmı yok. Sanırım ilan hala onay aşamasında.
Haa tamam, Linkinizi atın probilifinizin.

Siz çevrimiçi olmayın ama, bildirim geliyor mu onu da test etmiş olalım. Ben mesaj attığımı söyleyince girin bakın.

Geri
Yukarı