Letgo'daki İlan hakkında görüşleriniz neler?

Tortue

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Diyelim ki siz bu kasayı almaya gittiniz ve doğal olarak test istiyorsunuz. 60 FPS veremedi ki veremez. Donma/kasma olmadığını da söylemiş ilanda. PUBG için en iyi kasa demiş... Herneyse testi yapıyorsunuz, PUBG açılıyor. Bir de ne görüyorsunuz? 4-5 FPS.
Ne düşünürdünüz, ne yapardınız? Dün denk geldim bu Ilan'a neden bilmiyorum ama kanser oldum. Resmen dolandırıcılık.

1588520901500.png

1588520992954.png

Son düzenleyen: Moderatör:
144p'de mi 60 FPS alıyormuş?
Sanırım. :D
Yalnız bakın, şöyle bir gerçek var. Test esnasında sistem 60 FPS alamadığı zaman yüzümüze bakarak, hala satışa devam ediyorsa diyecek söz yok.
Belki ilanı koyan arkadaş PUBG Mobile'dan bahsediyor olabilir veya Lite'dan yani PC versiyonu için imkansız zaten. Tabi Letgo dolandırıcıları da çok fazla rahat denetimsiz bir platform herkes istesiğini yazabiliyor.

Tamam öyle olsun. Donma/Kasma yok ne demek? PUBG için en iyi kasa ne demek?

Dolandırıcı bunlar dolandırıcı. n11'den 2000tl'ye PUBG kasası diyerekten RGB bir fan takıp 20 yıllık bileşenleri satanlardan farkı yok bunların. Binbir zorlukla çalışıp para kazanıp çocuğunu biraz olsun mutlu etmek isteyen çok anne/babanın hakkına giriyorlar. Ateşleri bol olsun.

i5 3470 ve RX580 ile PUBG'de oyunun donduğu zamanlar oluyor hatta bazen bilgisayar tamamen donuyor düğmeden kapatmak zorunda kalıyorum. İlandaki özelliklerle bırakın 60 FPS'i, oyunu açacağını sanmıyorum. HD 7350 ekran kartım vardı eskiden, onunla PUBG'e girdiğimde 5-10 küsür FPS almıştım ve hemen iade vermiştim. (Oynatmayacağını biliyordum, merak etmiştim sadece o yüzden alıp iade ettim.)
Ekran kartını iade etmedim bana aitti zaten. İade edilen şey, Steam'den alınan PUBG.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı