Letgo'daki İlan hakkında görüşleriniz neler?

Kardeşim kimseyi tehdit etmiyorum. Arkadaş gevezelik yapıyor. Bilgisayarı amcam aldı zaten. Kendisi bilerek fazlasıyla verdi parasını. Sadece sattığımı belirttiğim bir konuda size karşı bu şekilde ithamlar yapılsa ne yapardınız? Tatlı dille kaç defa uyardım arkadaşı.

Kimseye kötü davranmıyorum ve nereden çıkardın polis olduğumu. Şu anda çalışmıyorum bile. Alan mutlu ve işini görüyor. Yabancı bir kişiyede satmadım zaten. Paraya ihtiyacım vardı. Kendisi özellikle pazarlık yapmadan durumumu bildiği için aldı. Gözlerimde kuruluk olduğu için kullanamıyorum ve aldığım parayı tedavim için kullandım. Anlamadığım seni neden bu kadar rahatsız etti. Özel durumlarımı paylaşmadım bilerek ama bu şekilde ithamlarda bulunman yanlış.

Hocam tehdit değil uyardım sadece. Kim olduğumı nasıl birisi olduğumu ne olduğumu bilmeyerek ithamlarda bulunması beni rahatsız ediyor. Sağlıkla ilgili sorun yaşadığımı konularımı aratarak bulabilirsiniz ve parayı da zaten tedavim için kullandım. Ama arkadaşı asıl konuda da uyardım. Size karşıda bu şekilde bir ithamlar yapılsa nasıl düşünürdünüz?

Bana hiçbir zaman tatlı dille uyarı yapmadın yeme burada milleti. Kaç tane hesap kullanıyorsun belli değil? Ne diye tehdit edip artislik yapıyorsun o zaman? Profilinde polis yazıyor ondan öyle yazdım kafamdan sallamadım.

Sen dolandırıcı ilan görmemişsin.

Bana hiçbir zaman tatlı dille uyarı yapmadın yeme burada milleti. Kaç tane hesap kullanıyorsun belli değil? Ne diye tehdit edip artislik yapıyorsun o zaman? Profilinde polis yazıyor ondan öyle yazdım kafamdan sallamadım.
Kardeşim gir konularıma bak. Gözlerimden rahatsız olduğumu orada belirttim. Polis değilim bu arada. Eskiden hayalimdi ve kaç senedir orada yazıyor. Hatta atayım linkleri konuların. Bilgisayarıda üst katımda oturan amcam satın aldı paraya ihtiyacım olduğu için. Kendisi bilerek o tutarları verdi bana destek amaçlı olarak. Özel kendi işlerimi al sana detaylıca açıkladım. Kimseyi dolandırmadım. Rahatsız olduğum için ve geçirdiğim o kötü dönemi hatırlamamak için bahsetmedim ve sattığımı belirttim ama teşekkür ederim sana. Her ithamı kullandın hakkımda. Allah sağlık derdi vermesin.

Kardeşim gir konularıma bak. Gözlerimden rahatsız olduğumu orada belirttim. Polis değilim bu arada. Eskiden hayalimdi ve kaç senedir orada yazıyor. Hatta atayım linkleri konuların. Bilgisayarıda üst katımda oturan amcam satın aldı paraya ihtiyacım olduğu için. Kendisi bilerek o tutarları verdi bana destek amaçlı olarak. Özel kendi işlerimi al sana detaylıca açıkladım. Kimseyi dolandırmadım. Rahatsız olduğum için ve geçirdiğim o kötü dönemi hatırlamamak için bahsetmedim ve sattığımı belirttim ama teşekkür ederim sana. Her ithamı kullandın hakkımda. Allah sağlık derdi vermesin.
Geçmiş olsun hocam. Herkes her konuya karışmaması gerekir. Özel durumlar oluşabiliyor. İyi geceler.🙂

Tehdit vari konuşmaların sen benim kim olduğumu biliyor musun falan pek masum birine de benzemiyorsun. Dikkat et başkasına da deme bu lafları fena taşa çarparsın ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı