Letgo'daki insan tipleri

Ricky Sanchez

Decapat
Herkese merhaba. Letgo'da karşılaştığım insan tiplerini size sıralayacağım.
1-) Çocuklar: Bu kişiler genellikle küfür ederler ve fiyatı aşırı şekilde düşürmeye çalışırlar sıkıntı çıkartırsanız ailesi bile dahil olabilir.
2-) Pazarlık olur mu diye diretenler: Bunlar ne kadar pazarlık olmaz yazarsanız yazın pazarlık yapmaya çalışırlar.
3-) Sadece hala satılık mi sorup cevap vermeyenler: Bunlar sadece bu soruyu merak için sorarlar ya da sizi sinir etmek için sorarlar.
4-) Fiyat yarıya indir alacağım diyenler bu kişiler genellikle gıcıklık olsun diye sorarlar çoğunlukla ürün ile ilgilenmezler.
5-) 0'dan daha pahalıya satanlar örnek olarak başımdan şöyle bir olay geçmişti bir teknoljik ürünü 2 elini merak edip Letgo'dan baktım fakat ürünün 0'dan 1000 TL daha fazla satıldığını gördüm.
Benim gördüğüm insan tipleri bunlar aklınıza gelen varsa sizde ekleme yapın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben en çok ürünün fiyatını bedava yapıp müşteri çekmeye çalışanları sevmiyorum. Ayrıca o seçenek neden var acaba? Kimse amacına uygun kullanmıyor ki.

Kendi sattıkları ürünün fiyatını eleştirdiğinizde küfür etmiş kadar oluyorsunuz ancak onlar belirlediğiniz fiyatı beğenmezse neden beğenmediklerine dair kendilerince sebepler üreterek hem sinir ediyorlar hem de boş yere vakit harcıyorlar.

Zamanında masaüstü bilgisayarımı satıyordum, sanki adama zorla satıyormuşum gibi davranıyordu ve en son mesajında da artistlik yaparak engellemişti beni.

Ben en çok ürünün fiyatını bedava yapıp müşteri çekmeye çalışanları sevmiyorum. Ayrıca o seçenek neden var acaba? Kimse amacına uygun kullanmıyor ki.

O seçenek olmasa da 1 TL koyacak adam fiyatını. Bir şey değişmeyecek. Yapmak isteyen her türlü yapıyor maalesef.

Geri
Yukarı