Letgo'dan 2.el anakart alınırken nasıl test edilebilir?

anakinssass

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
ASUS P541T-MLX anakart buldum uygun fiyata. Alacağım ancak çocukta test edecek kasa yokmuş. İşlemci, fanı, RAM'i de satılığa koymuştu. Nasil ve nerede test ettirebilirim? Sistem topluyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstediğiniz kadar test edin anakartlar göründüğünden çok daha kompleks donanımlar. Ya USB slotlarında, ya bellek slotlarında, bobinlerinden tut fazlarına kadar bir yerde sorun muhakkak oluyor ve bunları anlaman imkansız.

Sadece o an çalışıyor, görüntü veriyor mu diye kontrol edebilirsiniz.

Eksik olan donanımlar sizde varsa yanınızda götürün, montajını gerçekleştirin, sorunsuz çalışıyorsa, daha sonra arıza çıkarmamasını temenni ederek alın.

Ya da 2. el satış sözleşmesi düzenleyin.

İstediğiniz kadar test edin anakartlar göründüğünden çok daha kompleks donanımlar. Ya USB slotlarında, ya bellek slotlarında, bobinlerinden tut fazlarına kadar bir yerde sorun muhakkak oluyor ve bunları anlaman imkansız.

Sadece o an çalışıyor, görüntü veriyor mu diye kontrol edebilirsiniz.

Eksik olan donanımlar sizde varsa yanınızda götürün, montajını gerçekleştirin, sorunsuz çalışıyorsa, daha sonra arıza çıkarmamasını temenni ederek alın.

Ya da 2. el satış sözleşmesi düzenleyin.
Bilgisayarcilardan alınır mi peki

Bilgisayarcilardan alınır mı peki.

Sıfır almadığınız sürece bahsettiğim riskler devam ediyor. Hatta küçük bilgisiyarcı olup insanları dolandırmaya çalışmayan birini görmedim. Hala icraya verdiğim bir bilgisiyarcının davası devam ediyor.

Türkiye'de yaşıyoruz, koskoca şirketler insanları göz göre göre dolandırıyor çünkü devletin umurunda değilsiniz. Uyanık olmaktan, tedbirli olmaktan başka çareniz yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı