Letgo'dan alınan ikinci el işlemciyi garantiye göndermek

KilliGobek

Picopat
Merhabalar 2. el olarak kutulu faturalı garantili işlemci aldım. Lakin olursa bozulursa garantiye ben sokabilir miyim? Ve şundan şüpheleniyorum garantiye gönderince fatura üstündeki ilk sahibinin adresine giderse ne olacak? Veyahut ilk sahibi olmadığım için garantiden feshederlerse?

Merhabalar 2. el olarak kutulu faturalı garantili işlemci aldım. Lakin olursa bozulursa garantiye ben sokabilir miyim? Ve şundan şüpheleniyorum garantiye gönderince fatura üstündeki ilk sahibinin adresine giderse ne olacak? Veyahut ilk sahibi olmadığım için garantiden feshederlerse?

Garantisi varsa gönderebilirsiniz.

İlk sahibinin adresine niye gitsin ki? Adam başka yere taşında yine ilk adrese mi gidecek? Ürünü başka biri sana hediye olarak asla fatura haliyle alan kişinin adına kesilse yine her garantiye sokacağında sana hediye alana mı gider? Kısaca garantiye gidip gelmesinde bir sıkıntı olmaz.

Anakartı garantiye yolladım fatura falan istediler o kadar. Bence sorun çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı