Letho neden bu kadar saçma?

Tommy Amca

Femtopat
Daha fazla  
Witcher 2'de letho denen gergedan suratlı yaratığı neden öldüremiyorum?
Herifin kolları açık üstünde 2 gram zırh yok 10 defa igni atıyorum bir şey işlemiyor.
Kayranı daha kolay kestim.
Lethoyu nasıl öldürürüm bir akıl verin? Çok sinirliyim.

letho denen gergedan suratlı yaratığı
Üzdün😔 Oysa ki Geralt ve Yennefer için neler nelere katlanmış bir karakter. Hem de aşırı güçlü bir karakterdir.

Letho'yu öldürmedim fakat Geralt ile olan ilk kapışmada savaşma fırsatım olmuştu. Bu yüzden kendi uyguladığım taktikleri sana vereceğim.

Letho, Quen büyüsünü aktif kullanan bir Witcher. O Quen bastığı zaman Aard basarsan hızlı birkaç vuruş yapma şansın olacak. Aard işaretini kullan ve peş peşe birkaç saldırı yap. Sakın ama sakın Letho ile yakın dövüşe girme. Yani uzakta dur Letho'dan. Saldırmak için doğru zamanı bekle. O sana doğru geldiği zaman yana kaç ve ardından birkaç saldırı yap ve tekrardan uzaklaş. Sürekli bu yöntemi uygulayacaksın. Aard veya Quen (benim kullandıklarım) işaretlerini uygula, Letho sana saldıracakken kaç ve 1-2 vuruş yapıp tekrardan oradan uzaklaş. Letho, ard arda 2-3 kılıç darbesi savuruyor. Bu kılıç savurmalarının bitirmesini bekle. Bittiği zaman savunmasız bir hale geliyor. Sen bu savunmasızlığından faydalanıp yine hızlıca 1-2 saldırı yapma imkanı yakalayabilirsin. Dediğim yöntemleri uygula hocam. Yenersiniz Letho'yu :)

Kısaca özetlemek gerekirse, Letho'ya çok yaklaşma. Sana saldıracağı zaman Aard büyüsünü kullanıp sersemlet ve birkaç saldırı yap. Veya Quen basıp Letho sana dalacağı zaman yana kaç ve birkaç saldırı yap. Ardından tekrardan aradaki mesafeyi aç, uzaklaş. Letho, havalı kılıç darbelerini yaptıktan sonra hızlıca arka tarafından ona doğru yanaş ve birkaç saldırı yap. Ardından tekrar uzaklaş.
.

Üzdün😔 Oysa ki Geralt ve Yennefer için neler nelere katlanmış bir karakter. Hem de aşırı güçlü bir karakterdir.

Letho'yu öldürmedim fakat Geralt ile olan ilk kapışmada savaşma fırsatım olmuştu. Bu yüzden kendi uyguladığım taktikleri sana vereceğim.

Letho, Quen büyüsünü aktif kullanan bir Witcher. O Quen bastığı zaman Aard basarsan hızlı birkaç vuruş yapma şansın olacak. Aard işaretini kullan ve peş peşe birkaç saldırı yap. Sakın ama sakın Letho ile yakın dövüşe girme. Yani uzakta dur Letho'dan. Saldırmak için doğru zamanı bekle. O sana doğru geldiği zaman yana kaç ve ardından birkaç saldırı yap ve tekrardan uzaklaş. Sürekli bu yöntemi uygulayacaksın. Aard veya Quen (benim kullandıklarım) işaretlerini uygula, Letho sana saldıracakken kaç ve 1-2 vuruş yapıp tekrardan oradan uzaklaş. Letho, art arda 2-3 kılıç darbesi savuruyor. Bu kılıç savurmalarının bitirmesini bekle. Bittiği zaman savunmasız bir hale geliyor. Sen bu savunmasızlığından faydalanıp yine hızlıca 1-2 saldırı yapma imkanı yakalayabilirsin. Dediğim yöntemleri uygula hocam. Yenersiniz Letho'yu :)

Kısaca özetlemek gerekirse, Letho'ya çok yaklaşma. Sana saldıracağı zaman Aard büyüsünü kullanıp sersemlet ve birkaç saldırı yap. Veya Quen basıp Letho sana dalacağı zaman yana kaç ve birkaç saldırı yap. Ardından tekrardan aradaki mesafeyi aç, uzaklaş. Letho, havalı kılıç darbelerini yaptıktan sonra hızlıca arka tarafından ona doğru yanaş ve birkaç saldırı yap. Ardından tekrar uzaklaş.

Teşekkürler. Ancak bu sabah lethoyu yendim. Yine de ilgin için Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı